مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:


امتحانات نوبت دوم تمامی پایه‌های تحصیلی حضوری است

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی مسئولان سنجش ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: امتحانات نوبت دوم تمامی پایه‌های تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی مسئولان سنجش ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان گفت: امتحانات نوبت دوم تمامی پایه‌های تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه سنجش ملاک خروجی نظام تعلیم و تربیت است خاطر نشان کرد: موفقیت دانش آموزان در امتحانات نهایی، جشنواره فرهنگی و المپیاد های علمی ملاک ارزیابی ادارات آموزش و پرورش هستند که در پایان هر سال ادارات بر اساس این شاخص ها ارزیابی شده و به صورت نموداری به اطلاع مردم رسانده می شود.

رضایی با بیان اینکه آموزش و پرورش سرمایه دارترین دستگاه اجرایی کشور است خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی و استفاده از فکر و نظر صاحبنظران تعلیم و تربیت در راستای استفاده موثر از ظرفیت ها جهت افزایش کارایی و کار آمدی برنامه ریزی شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است بیان کرد: توانمند سازی مالی و افزایش درآمد های پایدار در آموزش و پرورش ضروری است.

رضا رضایی با تاکید بر ایجاد زمینه لازم روحی و روانی برای دانش آموزان جهت شرکت در امتحانات پایان سال تحصیلی گفت: باید بهترین مدارس برای حوزه های امتحانی انتخاب شود.

وی توجه به دستور العمل های بهداشتی، وضعیت سرمایشی و گرمایشی محل حوزه های امتحانی و هماهنگی با ادارات برق جهت عدم قطعی برق را در زمینه برگزاری امتحانات ضروری دانست و بازدید میدانی منظم از حوزه های امتحانی و حوزه های تصحیح تاکید کرد.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88689
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.