فراخوان اخذ شناسه تدریس متقاضیان حق التدریس و مأمورین آموزشی در دانشگاه فرهنگیان


آغاز ثبت نام متقاضیان حق التدریس در دانشگاه فرهنگیان

طبق اعلام دانشگاه فرهنگیان به منظور تامین اساتید و مدرسان آموزشی در دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور از بین افراد متخصص، مجرب، بومی واجد شرایط ساکن هر استان، در رشته‌های مورد نیاز جهت اخذ شناسه تدریس دعوت به عمل می‌آید.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد؛ با توجه به کمبود هیأت علمی در پردیس‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه، بخش قابل توجهی از مسئولیت آموزشی بر عهده مدرسان حق التدریس و ماموران آموزشی می باشد و لزوم وجود بانک اطلاعاتی جامع، یکپارچه و متصل به سامانه گلستان دانشگاه و ساماندهی و انتخاب مدرسان دارای شایستگی های علمی تربیتی برتر ضروری است.

بر این اساس به پیشنهاد معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و تصویب در هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان مبنی بر ایجاد شناسه تدریس برای مدرسان یا متقاضیان تدریس (مامور آموزشی، حق التدریس و مدرسین دوره های آموزش نیروی انسانی)، به منظور تامین اساتید و مدرسان آموزشی در دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور از بین افراد متخصص، مجرب، بومی واجد شرایط ساکن هر استان، در رشته های مورد نیاز جهت اخذ شناسه تدریس دعوت به عمل می آید.

بنابراین داوطلبان واجد شرایط، برای کسب اطلاع از عناوین رشته های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان می توانند مصادف با دهه سرآمدی آموزش به سامانه دریافت شناسه تدریس نیروهای حق التدریس دانشگاه فرهنگیان به نشانی: tid.cfu.ac.ir و یا پورتال دانشگاه به نشانی https://cfu.ac.ir/ مراجعه و پس از مطالعه دقیق متن فراخوان و اطمینان از احراز شرایط قید شده، نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کنند.

ملاک ثبت نام متقاضیان در فراخوان، تکمیل اطلاعات و بارگذاری مستندات در سامانهtid.cfu.ac.ir (پس از فعال شدن در تاریخ ۱۶ اردیبهشت) و پرداخت وجه ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه مذکور می باشد.

متقاضیان قبل از ثبت نام لازم است نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل های الکترونیکی مستندات لازم مطابق با فرم ارزیابی تعیین شده در سامانه اقدام کنند.

متقاضیان اخذ شناسه تدریس پیش از انتخاب گروه درسی آموزشی خود از بین رشته های مندرج در فراخوان که متناسب با محل سکونت و مطابق مدرک تحصیلی با رشته و گروه انتخابی تعیین شده است را درخواست کنند.

ثبت درخواست در سامانه ثبت نام به ادرس tid.cfu.ac.ir انجام می گیرد.

در صورت دعوت به مصاحبه، شرکت در مصاحبه علمی کارگروه های تخصصی در زمان مقرر اعلام شده از سوی دانشگاه، الزامی است.

بدیهی است عدم شرکت متقاضی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص مورد پذیرش نخواهد بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=104000
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.