تفاهم‌نامه میان یک شرکت دانش‌بیان کرمانی و شرکت پرداخت الکترونیک سداد


میادین میوه و تره‌بار به کارتخوان اندرویدی مجهز می‌شوند

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در تفاهمی با شرکت دانش بنیان کرمانی «یکتا ارتباط تعاملی» فعال در زمینه برنامه‌نویسی، طرح جامع خود برای ساماندهی قیمت‌ها را کلید زده است.

به گزارش «کرمان نو» به نقل از روابط‌عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با شرکت دانش‌بنیان یکتا ارتباط تعاملی، که در زمینه راه‌اندازی استارتاپ‌های فناورانه در حوزه‌های گوناگون فعالیت می‌کند، تجهیز میادین میوه و تره‌بار به کارتخوان‌های اندرویدی با امکان درج و کنترل قیمت یکپارچه را آغاز کرده است.
طی این تفاهمنامه بانک ملی با هدف ایجاد راهکارهای سازنده برای کسب و کارهای خرد با استفاده از ابزارها و فناوری‌های نوین در صنعت مالی و با تمرکز بر مسائل صنفی و نیازهای اصناف اقدام به توسعه ابزارهای کاربردی با شرکت مذکور نموده است.
اولین گام این تفاهمنامه ارائه سامانه دانش بنیان کسبیفای بر روی دستگاه‌های کارتخوان اندروید سداد به عنوان یک صندوق و سامانه فروش کامل در صنف میوه و تره بار و گسترش آن به دیگر شاخه‌های کسب و کارهای خرد و متوسط است.
با اجرای این تفاهم‌نامه قیمت اقلام عرضه شده در دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی نصب شده در غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار به صورت یکپارچه تعیین می‌شود و امکان نظارت بر قیمت‌ها بیش از پیش فراهم خواهد شد.
به گفته محمدحسین کاشی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت به عنوان بازوی بانک ملی ایران، حضور فعال در پروژه‌ها و طرح‌های حاکمیتی را یکی از اولویت‌های خود می‌داند و در همین راستا نیز به‌تازگی همکاری با شرکت پست را با هدف تامین دستگاه‌های کارتخوان و درگاه پرداخت الکترونیکی آغاز کرده‌ است.
لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=105262
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.