استاندار کرمان اعلام کرد:


دولت مزاحمت ایجاد نکند، مشکلی برای توسعه نداریم

استاندار کرمان در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور معاون اقتصادی ریاست جمهوری برگزار شد، دولت را مزاحم سرمایه‌گذاری در استان خواند.

به گزارش کرمان‌نو، استاندار کرمان با بیان اینکه اگر دستگاه‌های اجرایی دولتی مزاحمتی ایجاد نکنند، هیچ مشکلی برای ارتقای سرمایه گذاری و توسعه استان کرمان نداریم، گفت: همه تلاش‌مان کردیم که دولت مانع سرمایه‌گذاری نباشد و اگر دولت مزاحمتی ایجاد نکند مشکلی برای سرمایه‌گذاری و توسعه نداریم .

محمد مهدی فداکار با بیان این جمله که اگر دستگاه‌ها خودشان مانع سرمایه گذاری نشوند، بزرگترین خدمت به رشد سرمایه‌گذاری این استان است، گفت:  سرمایه گذاری و بازار برای سرمایه گذاران وجود دارد اما به علت جزیره‌ای فکر کردن، مانع در مسیر سرمایه گذاری و تولید ایجاد می‌شود.

فداکار با بیان اینکه دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها اختیارات استان را محدود می‌کنند، گفت: ما پول نمی‌خواهیم،  حتی حاضریم یک مبلغی را دستی بدهیم و ظرف چند ماه دیگر  پیش پرداختی به دستگاه‌ها داشته باشیم ، به جایش بگذارند استان کارش را انجام دهد و مانع نشوند.

ریاست پارلمان بخش خصوصی هم در این جلسه با اشاره به حجم اکتشافات کمتر از ۱۰ درصدی اذعان کرد که معدن هنوز جایگاه اقتصادی در استان را پیدا نکرده است. مهدی طبیب‌زاده در این جلسه خواستار اختیارات بیشتر شورای معادن استان برای پیشرفت و توسعه استان  شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=104804
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.