️استاندار کرمان در مراسم تجلیل از جانبازان آسایشگاه گهرزمین:


تمامی اقدامات گهرزمین بدون وقفه و بدون هیچ چشم داشتی بوده است

به مناسبت فرارسیدن روز جانباز از جانبازان آسایشگاه گهرزمین تجلیل شد.

به گزارش کرمان نو، صبح امروز مراسمی با حضور استاندار کرمان، عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین، مدیر کل بنیاد شهید استان و جمعی از جانبازان و مسوولین استانی در آسایشگاه گهرزمین برگزار شد.
در این مراسم دکتر علی زینی وند استاندار کرمان، شآن جانبازان را بسیار حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: اگر تمام تلاشمان را برای قدردانی از این عزیزان انجام دهیم باز شرمنده فداکاری های این عزیزان هستیم.
وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گهرزمین، اقدامات این شرکت را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: اقدامات گهرزمین در بحث مسوولیت های اجتماعی مثال زدنی است. همانطور که این شرکت در بحث های فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و… بخصوص در جنوب و مناطق محروم استان کارهای بزرگی را انجام داده است.
زینی وند ادامه داد: در دوران خدمتم در کرمان تا کنون هر فعالیتی که از مجموعه گهرزمین خواسته شده، بدون چشم داشت و وقفه انجام داده است و این بسیار جای تشکر دارد.
استاندار کرمان با اشاره به اقدامات گهرزمین در راستای کمک به سیل زدگان عنوان کرد: شرکت گهرزمین شرکتی است که در راستای مسوولیت های اجتماعی وظیفه خود را به خوبی انجام داده است، این شرکت در مشکلات در کنار مردم بوده است و کمک به سیل زدگان مناطق محروم نمونه بارزی از این وظیفه شناسی است.
️احمد گروهی مدیرکل بنیاد شهید استان که از دیگر سخنرانان این مراسم بود با اشاره به جایگاه جانبازان گفت: جانبازان، علمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که باید از آنان بعنوان یادگاران دوران دفاع مقدس یاد کرد.
گروهی در ادامه، این اقدام گهرزمین را شایسته تقدیر اعلام کرد.
در ادامه، دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین: ️آسایشگاه جانبازان که به همت شرکت گهرزمین احداث شد، اکنون در مساحت ۸۰۰ متر مربع از جانبازان عزیزی که شرایط ویژه و حاد دارند نگهداری می کند.
️خضری پور گفت: ما افتخار می کنیم که برای جانبازان خدمت رسانی کنیم. در واقع در قیاس با دیگر اقدامات شرکت، هیچ لذتی به اندازه خدمت رسانی به جانبازان نیست.
️شایان ذکر است آسایشگاه جانبازان گهرزمین با هدف خدمت رسانی به جانبازان قطع نخاعی و جانبازانی که شرایط ویژه دارند احداث شد. همچنین این آسایشگاه تاکنون میزبان تعدادی از جانبازان استان های مختلف نیز بوده است.

2 3

3 3

4 3

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86200
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.