فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد


سرقت ۳ هزار و ۲۸۶ کیلو سنگ آهن در سیرجان ناکام ماند

فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری عاملان سرقت ۳ هزار و ۲۸۶ کیلو سنگ آهن و توقیف ۵ کامیون در این رابطه خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار عبدالرضا ناظری گفت: مأموران پلیس آگاهی سیرجان با اشراف اطلاعاتی و گزارش عوامل حقوقی یکی از شرکت‌های معدنی این شهرستان از جعل مدارک تخلیه بار و سرقت مقادیر زیادی سنگ آهن از کامیون‌های بارگیری شده به مقصد یکی از استان‌های همجوار مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او افزود: در این راستا با تحقیقات میدانی ماموران پلیس آگاهی مشخص شد چندین فرد مرتبط با هم پس از بارگیری تعدادی کامیون حامل سنگ آهن از سیرجان برای انتقال آن‌ها به یکی از مناطق استان سیستان و بلوچستان با همکاری چند کاربر باسکول اقدام به صدور قبض جعلی تخلیه بار کرده و محموله‌های سنگ آهن سایر کامیون‌ها را در یک نقطه دپو می‌کردند تا آن‌ها را به صورت پنهانی به نفع خود به فروش برسانند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به سرقت بار ۲۲ کامیون که ارزش آن‌ها از سوی کارشناسان مربوطه حدود ۱۴۱ میلیارد ریال برآورد شده است تصریح کرد: با پیجویی‌های پلیس سیرجان ۳ هزار و ۲۸۶ کیلو سنگ آهن دپو شده کشف، ۱۴ متهم شناسایی و تا کنون ۴ متهم دخیل در این سرقت و کلاهبرداری دستگیر شدند که تحقیقات بعدی برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=103861
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.