رئیس کمیسیون قضایی مجلس:


بینی کسانی که با ارز و سکه بازی کرده‌اند به خاک مالیده می‌شود

غضنفرآبادی، گفت: ان‌شاءالله به فضل خداوند و با همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی از این توطئه دشمن عبور می‌کنیم و بینی کسانی که در فضای مجازی داخل و خارج با ارز و سکه بازی کرده‌اند به خاک مالیده می‌شود و ما از این بحران عبور خواهیم کرد.

موسی غضنفرآبادی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در جلسه علنی امروز در تذکری گفت: همکاران در مجلس شورای اسلامی بعضا صحبت‌هایی می‌کنند که باعث یأس و حتی تخریب دولت می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی توضیح داد: دشمن خط تبلیغاتی را شروع کرده که باید حواسمان به آن باشد دشمن دنبال فضاسازی و جوسازی است. در این شرایط ما شاهد برخی اظهارات نمایندگان هستیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاطمات بازار ارز اظهار کرد: خدا باعث و بانی و کسانی را نبخشد که اغتشاشات را راه انداخته و عده‌ای هم سکوت کرده و علیه اغتشاشات موضع‌گیری نکردند. اتفاقات بازار ارز تابعی از جنگ ترکیبی است.

غضنفرآبادی ادامه داد: ان‌شاءالله به فضل خداوند و با همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی از این توطئه دشمن عبور می‌کنیم و بینی کسانی که در فضای مجازی داخل و خارج با ارز و سکه بازی کرده‌اند به خاک مالیده می‌شود و ما از این بحران عبور خواهیم کرد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=101925
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.