صبح امروز در حد فاصل پل کوثر اتفاق افتاد


تصادف در شهر کرمان۳ کشته برجای گذاشت

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در پی انحراف از مسیر سواری پژو پارس در حد فاصل پل کوثر به سمت تقاطع شرف‌آباد در شهر کرمان سه نفر فوت و دو نفر نیز مصدوم شدند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از تسنیم، سید محمد صابری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان با اشاره به وقوع یک حادثه رانندگی در کرمان، اظهار داشت: این حادثه در حد فاصل پل کوثر به سمت تقاطع شرف‌آباد در شهر کرمان به وقوع پیوست.

وی با اشاره به جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۲:۴۰ بامداد امروز پنج‌شنبه ششم بهمن ماه به دنبال دریافت گزارش انحراف از مسیر سواری پژو پارس و در پی آن واژگونی خودرو در حد فاصل پل کوثر به سمت تقاطع شرف‌آباد در شهر کرمان، سریعاً ۲تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه در این حادثه متاسفانه سه نفر در دم جان باختند، افزود: جان باختگان شامل ۱ زن ۲۳ساله و ۲ مَرد ۲۴ و ۲۵ ساله بودند که به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه همچنین ۲مصدوم نیز برجای گذاشته است، بیان کرد: مصدومان این حادثه رانندگی شامل ۱ خانم ۱۸ ساله و ۱مَرد ۲۹ ساله که راننده خودرو بود، هستند.

صابری با اشاره به وضعیت مصدومان این حادثه، گفت: بعد از رها سازی و اقدامات درمانی مناسب، خانم ۱۸ ساله توسط تیم فوریت‌های پزشکی با حال عمومی پایدار به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شده و مرد ۲۹ ساله در محل حادثه به صورت‌ سرپایی درمان شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=100956
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.