فرمانده انتظامی زرند خبر داد


دستگیری قاتل صاحب باغ پسته در زرند

 فرمانده انتظامی شهرستان زرند از درگیری بین یک نگهبان با صاحب باغ پسته در یزدان‌آباد زرند خبر داد و افزود: بعد از تلاش‌های انجام شده، قاتل که در یکی از روستای زرند پنهان شده بود، دستگیر شد.

 به گزارش کرمان‌نو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”ترابی”در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک مورد قتل به سبب تنش بین نگهبان و صاحب باغ پسته در سیزدهم شهریورماه سال جاری در محدوده روستای یزدان‌آباد زرند موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 او با اشاره به شناسایی هویت قاتل در همان روزهای اولیه وقوع قتل، افزود: علی‌رغم تلاش پلیس برای دستگیری متهم اقدامات پلیسی در همان روزهای اولیه به نتیجه نرسید و مشخص شد متهم از روستا به مقصد نامعلومی فراری شده است.

 این مسئول انتظامی بیان داشت: تلاش مأموران برای دستگیری قاتل همچنان ادامه داشت تا این که سرنخی از حضور متهم در یکی از روستاهای زرند پیدا شد و با انجام کار اطلاعاتی محل اختفای این متهم شناسایی و در یک عملیات منسجم و ضربتی دستگیر شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان زرند با اشاره به کشف سلاح شکاری به‌کاررفته و مقادیری مهمات در قتل خاطرنشان کرد: متهم در مواجهه با مستندات پلیس به انجام قتل اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلاف شخصی با صاحب باغ عنوان کرد.

  فرمانده انتظامی زرند در پایان گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=108621
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.