اکران از دوشنبه ۱۷ بهمن آغاز تا دوشنبه ۲۴ بهمن ادامه دارد


آغاز فروش بلیط‌های چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان

همزمان با آغاز اکران فیلم‌های چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان کرمان، فروش بلیط به صورت برخط از طریق سامانه‌های “آی تیکت” “ایرانتیک”، و “گیشه۷ “از ۱۷ بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، وحید محمدی، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اعلام این خبر افزود: نمایش ۲۰ فیلم از فیلم‌های بخش سودای سیمرغ، چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از دوشنبه ۱۷ بهمن ماه آغاز و به مدت ۸ روز تا دوشنبه ۲۴ بهمن ماه درسینماهای” آسیا” و”شهرتماشا” کرمان ادامه خواهد داشت.

محمدی گفت: سینما شهر تماشا کرمان از ساعت ۱۸:۳۰ با نمایش فیلم سینمایی “یادگار جنوب” ،دومین اثر سینمایی کارگردانان جوان، آقایان پدرام پور‌امیری و حسین دوماری، دانش‌آموختگان هنرستان هنرهای زیبای پسران کرمان، پذیرای علاقمندان خواهد بود.

وی افزود: سینما آسیا نیز در ساعت ۱۸:۳۰ فیلم” بعد از رفتن” به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی محمود بابایی را به نمایش خواهد گذاشت.

محمدی ادامه داد: ۹ فیلم در سه نوبت پخش و ۷ فیلم در دو نوبت و ۴ فیلم تنها یک نوبت در جدول پخش قرار گرفتند که در ساعت‌های ۱۶، ۱۸:۳۰ و ۲۱ در معرض تماشای علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: به منظور سهولت در خرید و امکان خدمات‌دهی مطلوب به تماشاگران عزیز مرکز تماس سامانه‌های فروش بلیط مندرج در سامانه‌ها، روزانه از ساعت ۹ تا ۲۳ پاسخگوی تماس‌های تلفنی مخاطبان خواهد بود.

وی افزود: امکان خرید بلیط فیلم‌های جشنواره برای هر شماره تلفن همراه در هر سامانه فروش بلیط چهار قطعه بلیط از هر فیلم خواهد بود البته بلیط‌های خریداری شده امکان ابطال یا تعویض ندارد بنابراین تماشاگران با دقت نظر کافی در زمان خرید بلیط به انتخاب سینما سالن و سانس نمایش اقدام کنند.

download 1download 1 1

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=101294
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.