افزایش نسبی قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز

به گزارش دنیای اقتصاد، بازار طلا، سکه و ارز در هفدهمین روز از آذر ماه، شاهد افزایش نسبی قیمت‌ها بودند.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۴۶۱,۳۰۰ (چهارصد و شصت و یک هزار و سیصد ) تومان رسیده بود، امروز – یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ مصادف با ۰۸ دسامبر ۲۰۱۹ – با رشد ۱.۲۲ درصدی به ۴۶۷,۰۰۰ (چهارصد و شصت و هفت هزار) تومان رسید.

قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز

هر گرم طلا ۲۴ عیار، امروز به ۶۲۲,۷۰۰ (ششصد و بیست و دو هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۲۳ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا امروز

هر مثقال طلا امروز با افزایش ۱.۳۳ درصدی، از ۱,۹۹۶,۰۰۰ (یک میلیون و نهصد و نود و شش هزار) تومان به ۲,۰۲۳,۰۰۰ (دو میلیون و بیست و سه هزار) تومان رسید.

قیمت دلار امروز در صرافی

امروز دلار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار که روز قبل تا ۱۲,۸۹۴ (دوازده هزار و هشتصد و نود و چهار ) تومان رسیده بود، امروز – یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ مصادف با ۰۸ دسامبر ۲۰۱۹ – با رشد ۰.۴۷ درصدی به ۱۲,۹۵۵ (دوازده هزار و نهصد و پنجاه و پنج ) تومان رسید.

قیمت یورو امروز

یورو، امروز به ۱۴,۴۴۶ (چهارده هزار و چهارصد و چهل و شش ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۰۷ درصدی داشته است.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درام ارمنستان ۲۹ (بیست و نه ) تومان، درهم امارات ۳,۷۰۸ (سه هزار و هفتصد و هشت ) تومان، لاری گرجستان ۴,۵۸۳ (چهار هزار و پانصد و هشتاد و سه ) تومان، لیر ترکیه ۲,۳۴۴ (دو هزار و سیصد و چهل و چهار ) تومان، دلار کانادا ۱۰,۲۲۷ (ده هزار و دویست و بیست و هفت ) تومان، دلار استرالیا ۹,۲۵۸ (نه هزار و دویست و پنجاه و هشت ) تومان، فرانک سوئیس ۱۳,۹۰۲ (سیزده هزار و نهصد و دو ) تومان، منات آذربایجان ۶,۸۷۳ (شش هزار و هشتصد و هفتاد و سه ) تومان، روبل روسیه ۲۱۳ (دویست و سیزده ) تومان، بات تایلند ۴۵۰ (چهارصد و پنجاه ) تومان و رینگیت مالزی ۳,۲۶۸ (سه هزار و دویست و شصت و هشت ) تومان نرخ گذاری شدند.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

امروز سکه بهار آزادی خلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۴,۲۶۹,۰۰۰ (چهار میلیون و دویست و شصت و نه هزار) تومان رسیده بود، امروز – یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ مصادف با ۰۸ دسامبر ۲۰۱۹ – با رشد ۰.۴۴ درصدی به ۴,۲۸۸,۰۰۰ (چهار میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ سکه امامی

سکه امامی، امروز به ۴,۶۴۲,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و چهل و دو هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۱۴ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه امروز با افزایش ۰.۸ درصدی، از ۲,۴۵۸,۰۰۰ (دو میلیون و چهارصد و پنجاه و هشت هزار) تومان به ۲,۴۷۸,۰۰۰ (دو میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه امروز

ربع سکه، امروز به ۱,۵۷۹,۰۰۰ (یک میلیون و پانصد و هفتاد و نه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۲۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ سکه گرمی

در بازار امروز هر سکه گرمی نسبت به ۳ روز پیش، با ۱۰۰۰۰ تومان افزایش، ۹۲۹,۰۰۰ (نهصد و بیست و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=38241

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.