تراز مالی کشور در اوج تحریم‌ها مثبت است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در اوج تحریم‌ها باز هم با خروج نفت از سبد ارزی کشور تراز مالی کشور مثبت است.

محمدرضا پورابراهیمی ظهر امروز در شورای مشترک قضایی و اداری استان کرمان افزود: منابع ارزی کشور ۸۰ میلیون دلار در سال بوده که همواره میزان مصرف ارزی یک دوم مصارف ارزی بوده است.

او ادامه داد: رفع مشکلات ارزی کشور در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه مجلس یازدهم رفع مشکلات اقتصادی را در دستور کار دارد گفت: رفع مشکلات ارزی کشور در دستور  کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: تاکنون جلسات متوالی با وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی و وزارت امورخارجه برگزار شده است.

به گزارش تسنیم پورابراهیمی با بیان اینکه دولت باید با تمام توان پای کار بیاید افزود: انتظار داریم در شرایط جنگ اقتصادی دشمن، دولت تمام تلاش خود را به کار بگیرد و اگر فرمانده اقتصادی کشور در جنگ به فکر مذاکره باشد نمی‌توانیم خوب عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه اعتقاد داریم جمهوری اسلامی ایران با عزم محکم و رویکرد اقتصاد مقاومتی، دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهد داد گفت: بر کسی پوشیده نیست که دشمن به ما رحم نخواهد کرد و مذاکره جواب نمی‌دهد.

نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتقادات جدی در حوزه سرمایه‌گذاری استان کرمان وجود دارد که باید آنها را پیگیری کنیم افزود: قرار است به استان‌ها اختیارات ویژه داده شود تا در مباحث اقتصادی بهتر کار شود.

وی با بیان اینکه تحقق فرمایشات مقام عظمای اولویت در بیانیه گام دوم انقلاب باید در دستور کار تمام مدیران باشد گفت: ایران امروز پشتوانه امنیت برای کشورهای مسلمان است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با ابراز اینکه در این شرایط و در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب باید سه قوه در مسیر بیانات مقام معظم رهبری حرکت کنند افزود: انتظار داریم قوه قضائیه در اجرای عدالت همچنان محکم به حرکت خود ادامه دهد.

وی با بیان اینکه با ریاست آیت‌الله رئیسی بر قوه قضائیه در بین مردم امید ایجاد شد ادامه داد: امیدواریم فساد به همت قوه قضائیه از کشور ریشه کن شود.

شریعتی با عنوان اینکه مجلس یازدهم، مجلس امید ملت است و نمایندگان استان کرمان مصمم هستند همراه با سایر دستگاه‌های قضایی و اجرایی به مردم خدمت کنند گفت: در مجمع نمایندگان استان کرمان همه همدل و همسو برای توسعه استان کرمان فعالیت می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.