علت شکستگی مخزن آب زرند مشخص شد

مدیر امور آبفای شهرستان زرند گفت: به سبب مصرف بالای آب در زرند، مجبور به باز وبسته کردن مخزن در شب ها برای مدیریت آب بودیم.

به گزارش کرمان نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد جمالی زاده، مدیر امور آبفای شهرستان زرند گفت: اتصالات مخزن آب شهر زرند هم اکنون برقرار شده و وامروز مشکل قطعی آب برطرف می شود.

او با اشاره به فعالیت ۲۴ ساعته بدون استراحت کارکنان این شرکت برای رفع نقص به وجود آمده گفت: با وجود آنکه از بامداد جمعه ساعت ۲ شب شیر مخزن رابستیم، اما مردم شهر زرند حتی دربالا دست تا دیروز صبح بعضا آب داشتند.

او با قدردانی از کمک ادارات و نهاد‌های مختلف شهرستان برای حل این معضل گفت: اتصالات دو مخزن ۵۰۰ و ۷۰۰ آبفا زرند در اثر باز وبسته کردن مستمرمستهلک شده و دچار شکستگی شد.

او گفت: الگوی مصرف استاندارد برای هر نفر ۱۵۰ مترمکعب در روز است، اما در زرند این میانگین ۲۵۰ مترمکعب است ومشکل مصرف بالا باعث شده شب‌ها مخازن اصلی آب را ببندیم و هر روز صبح مخزن باز شود و این عمل باعث استهلاک اتصالات ودر نتیجه شکستگی این اتصال شده است.

او می‌گوید: هم اکنون مشکل رفع شده و مخزن باز شده است وامید واریم مشکلی پیش نیاید.

جمالی زاده گفت: ۱۳ تانکر سیار آب رسانی از شهرستان‌های کرمان، کوهبنان، راور، بردسیر، شهرداری زرند وزغالسنگ دیروز و امروز برای کمک به رفع کمبود آب به ما کمک کردند.

به گفته مدیرامور آبفا زرند، با کمک تجهیزات سنگین شهرداری زرند ودیگر نهاد‌ها موفق شدیم این بحران را پشت سربگذاریم.

او خواستار توجه مردم به مدیریت مصرف آب برای جلوگیری از اتفاقات مشابه بعدی شد.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88551
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.