بسیج همه امکانات و نیروها برای تامین برق پایدار مراسم دومین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی

مهندس محمد سلیمانی گفت: همه امکانات و نیروهای شرکت توزیع برای تامین برق پایدار در هفته مقاومت و ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بسیج شوند.

به گزارش کرمان نو، مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان با اشاره به دومین سالگرد شهادت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام شهادت از بسیج همه امکانات و نیروهای شرکت توزیع برای تامین برق پایدار گلزار شهدای کرمان و مصلی امام علی (ع) توسط کارکنان اتفاقات و بهره برداری خبر داد.
مهندس سلیمانی با بیان اینکه سالروز شهادت سردار سلیمانی فرصت مناسبی برای برگزاری و تبیین ابعاد شخصیتی و اصول مکتب شهید سلیمانی است تصریح کرد: صنعت برق هم به سهم خود باید با تمام ظرفیت برای پاسداشت این شهید بزرگوار وارد عمل شود.

وی با توجه به پیش بینی بارش نزولات جوی در هفته مقاومت و تاکید بر لحاظ نمودن این موضوع در برنامه ریزی ها از استقرار اکیپ های اتفاقات و عملیات در گلزار شهدا و مصلی امام علی کرمان و مسیرهای منتهی به گلزار شهدا خبرداد و گفت: اکیپ های پشتیبانی به منظور تامین برق مطمین شبکه توزیع به صورت شبانه روزی در مکان ها و اماکن مرتبط با مراسم حضور خواهند داشت و دیزل ژنراتور نیز در مکانهای پیش بینی شده نصب خواهد شد. وی بر حضور فعال واحد فرهنگی و همکاران شرکت در موکب صنعت آب و برق استان تاکید کردند. در این جلسه آخرین هماهنگی های لازم صورت گرفت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=82411
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.