مدیرکل بهزیستی استان کرمان خبر داد:


آغاز نام‌نویسی اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

علیرضا وحیدزاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه زمان ثبت‌نام برای اولین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت از امشب آغاز می‌شود، گفت: ۴۳۲۶ نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی در کل کشور در دستگاه‌های اجرایی جذب خواهند شد که ادارات استان کرمان نیز در این طرح حضور دارند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط‌عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان علیرضا وحیدزاده مدیرکل بهزیستی کرمان با اشاره به اینکه افراد دارای معلولیت استان کرمان از امروز می‌توانند جهت استفاده از سهمیه سه درصد استخدام ادارات نام‌نویسی کنند گفت: برگزاری آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت برای نخستین‌بار در کشور ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ به‌منظور جذب و به‌کارگیری ۴۳۲۶ نفر در ۴۵ دستگاه اجرایی برگزار می‌شود که در استان کرمان نیز بیش ۱۹ دستگاه در این آزمون سهمیه دارند.

او افزود: افرادی که دارای کارت معلولیت از سازمان بهزیستی هستند، می‌توانند برای تصدی شغل در دستگاه‌های اجرایی استان کرمان و یا استان‌های دیگر، در این آزمون ثبت‌نام و رقابت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان افزود: آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت، ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار می‌شود و ثبت‌نام این آزمون از ۲۹ بهمن‌ماه آغاز شده و تا ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

او اظهار داشت: مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نتایج این آزمون نیز ۳۰ خردادماه سال ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد و متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به آدرس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir مراجعه نمایند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115491
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.