در پی ورود سامانه بارشی منسونی به استان؛


امدادرسانی هلال احمر به بیش از ۱۰۰۰ نفر متاثر از سیل های اخیر در استان کرمان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی به بیش از ۱۰۰۰ نفر متاثر از سیل و بارندگی های اخیر در نقاط مختلف استان خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، رضا فلاح امروز ششم مردادماه بیان کرد: در پی وقوع بارندگی های شدید در نقاط مختلف استان؛ امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان کرمان تا کنون با ارزیابی و امدادرسانی در ۳۴ شهر و روستا به یک هزار و ۸۱ نفر خدمات امدادی ارائه کردند.

به گفته او، نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در شهرستان های ارزوئیه، کهنوج، عنبرآباد، جیرفت، منوجان، قلعه گنج، رودبارجنوب، فاریاب، رابر، بافت، زرند، انار، سیرجان و شهربابک در حال امدادرسانی هستند.

فلاح با اشاره به حضور ۴۹ تیم امدادونجات در مناطق حادثه دیده اظهار کرد: ۲۳۱ امدادگر و نجاتگر به حادثه دیدگان در شهرستان های مختلف امدادرسانی می کنند.

او با اشاره به ارتباط مستمر جمعیت هلال احمر استان کرمان با اداره هواشناسی تصریح کرد: تمامی نیروهای امدادی و عملیاتی این جمعیت در سراسر استان در آماده باش کامل به سر می برند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان هم چنین به آماده باش تیم امدادهوایی هلال احمر اشاره کرد و گفت: تا کنون چندین محموله از اقلام امدادی و بسته های غذایی به شهرستان های جنوب، شرق و غرب استان ارسال شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=92911
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.