مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی:


توزیع 750 هزار تن انواع کودهای یارانه‌ای در دو ماهه ابتدای سال 1401

کرمان‌نو-مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از توزیع ۷۵۰ هزار تن انواع کودهای یارانه‌ای در دو ماهه ابتدای سال جاری و توزیع در سراسر کشور خبر داد

به گزارش روز چهارشنبه کرمان‌نو و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مهندس حمید رسولی گفت: در سال جاری علی‌رغم همه چالش‌های بین‌المللی در حوزه تأمین نهاده‌های کشاورزی، تاکنون بیش از یک و نیم میلیون تن انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه را تدارک نموده و طی دو ماهه ابتدای سال جاری در حدود 750 هزار تن آن را بین استانهای کشور توزیع نموده‌ایم.

مجری طرح خودکفایی کشور در کودهای کشاورزی به میزان ذخیره استراتژیک کودهای کشاورزی اشاره و اعلام کرد: هم اکنون ذخیره کشور بیش از 500 هزار تن انواع کودهای کشاورزی بوده که ذخیره مطمئن و قابل اتکایی است.

مهندس رسولی در ادامه اعلام نمود:برنامه ابلاغی سال جاری در حدود سه و نیم میلیون تن است که با برنامه‌ریزی مناسب و تمهیدات لازم انشاءا… برنامه ابلاغی را به طور کامل اجرایی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در پایان تصریح کرد:با عنایت به استقبال کشاورزان عزیز از مصرف کودهای فسفاته و پتاسه در سال جاری، قطعاً سال پرمصرفی را در مصرف کودهای کشاورزی در راستای افزایش کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی خواهیم داشت.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=90017
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.