مسدود شدن تونل محور منوجان _رودان در محور بزرگراهی خلیج فارس جنوب استان کرمان

معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: با توجه به آغاز عملیات تعمیر شبکه روشنایی تونل محور منوجان _رودان در حوزه استحفاظی استان هرمزگان به اطلاع می رساند از تاریخ ۱۵ تیرماه تا ۲۲ تیرماه کاملا این تونل مسدود می باشد.

مسلم قادری افزود: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته توسط مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل این اداره کل مسیرهای جایگزین برای تردد محور کهنوج به زیارتعلی در استان هرمزگان و منوجان _هشت بندی_ جغین استان هرمزگان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: رانندگانی که قصد تردد به سمت استان هرمزگان و بلعکس را دارند با توجه به اطلاعات ارائه شده در مسیر مقصد خود را انتخاب کنند.
معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: مسیر منوجان به هشت بندی با توجه به تعدد روستاهای در مسیر و پیش بینی حجم تردد در این محور، رانندگان بایستی با رعایت قوانین و سرعت مطمئنه رانندگی و از عجله و شتاب پرهیز کنند.
مسلم قادری افزود: شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل این اداره کل بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مردم و رانندگان است.
تونل محور منوجان_ رودان چند هفته پیش بعلت آتش گرفتن تربلر حامل سوخت دچار حادثه شد که با همکاری ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای منوجان و رودان این تونل بازگشایی شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=73431
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.