با صدور حکم تمشیت امور توسط استاندار کرمان


معاون فرمانداری رفسنجان مسئولیت امور این نهاد را برعهده گرفت

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان اعلام کرد که حکم تمشیت (پیشبرد) امور فرمانداری رفسنجان تا زمان معرفی سرپرست جدید برای معاون این نهاد امروز(چهارشنبه) صادر شد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، رحمان جلالی تاکید کرد: محمدرضا رحمانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رفسنجان حکم تمشیت امور فرمانداری را تا معرفی سرپرست جدید با اختیارات کامل از استاندار کرمان دریافت کرده است.

دیروز (سه شنبه) سرپرست فرمانداری رفسنجان با حکم وزیر کشور به علت رفتار نامناسب با یک خبرنگار عزل شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با بیان اینکه روند اداری معرفی سرپرست جدید فرمانداری رفسنجان در جریان است اعلام کرد: تا طی روند اداری مربوط به معرفی سرپرست جدید فرمانداری و به منظور ضرورت مدیریت و پیگیری امور در فرمانداری حکم تمشیت برای معاون کنونی این فرمانداری با اختیارات کامل صادر شده است.

روز دوشنبه دوم اسفندماه جاری علی‌اکبر پورمحمدی سرپرست فرمانداری رفسنجان در نشست خبری با حضور فعالان رسانه‌ای خطاب به یک خبرنگار گفته بود: «یکبار دیگر تکرار کنید در دهانت می زنم، حواست جمع باشد».

به دنبال این رویداد، روز سه شنبه احمد وحیدی وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار کرمان، دستور عزل علی اکبر پورمحمدی را صادر کرد؛ در اطلاعیه وزارت کشور در این زمینه آمده است: گفتمان دولت مردمی و عدالت محور آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ایجاب می کند که مدیران آن ضمن داشتن روحیه مردمی و جهادی، نسبت به تعامل و تکریم آحاد افراد جامعه اهتمام داشته باشند. همچنین انتظار می‌رود اصحاب رسانه بیش از پیش با رویکرد حرفه‌ای خود بویژه در طرح پرسش، مسئولان را در مسیر توسعه و پیشرفت کشور یاری دهند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=85593
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.