آستان قدس رضوی برگزار می‌کند؛


پویش «نذر آب» با نام «سقای اربعین»

همزمان با ایام عزاداری ماه محرم، آستان قدس رضوی پویش مردمی «نذر آب» برای زائران پیاده‌روی اربعین را با نام «سقای اربعین» آغاز کرد.

به گزارش آستان نیوز از کرمان به نقل از آستان قدس رضوی که همه ساله با برپایی مواکب عزاداری در نقاط مرزی و مسیر پیاده‌روی اربعین، در میزبانی از این زائران مشارکت داشته است، امسال بستری را فراهم کرده است تا عموم مردم و دلدادگان حسینی نیز بتوانند در این میزبانی سهیم باشند.
این بستر با راه‌اندازی پویش نذر آب به نام «سقای اربعین» فراهم شده و همه علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت مبالغ دلخواه، به سهم خود بخشی از هزینه تامین آب آشامیدنی برای زائران پیاده‌روی اربعین حسینی را تامین کنند تا توسط خادمان و خادمیاران حضرت رضا(ع) در این مراسم توزیع شود.
راه‌های پرداخت نذورات آب؛
امکان مشارکت در این میزبانی از چهار طریق فراهم شده و علاقه‌مندان می‌توانند نذورات خود برای خرید آب را از طریق پرداخت آنلاین در سایت nazr.razavi.ir، واریز مبلغ به شماره کارت 5047061888888886 (به نام نذورات آستان قدس)، پرداخت از طریق اپلیکیشن رضوان (app.razavi.ir) و یا شماره‌گیری کد دستوری #۸* واریز نمایند
شایان ذکر است که علاقه مندان و محبین حضرت رضا علیه السلام میتوانند با مراجعه با دفتر کانون های خدمت رضوی استان کرمان در همه ایام نیز نذورات خود را پرداخت نمایند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=95955
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.