سازمان سنجش طبق اطلاعیه‌ای اعلام کرد


آزمون‌های استخدامی آموزش‌و‌پرورش و پروانه کارآموزی وکالت طبق برنامه برگزار می‌شود

سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به موافقت هیئت دولت با تعطیلی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه (۱۱ و ۱۳ مرداد) از برگزاری دو آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش و پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های دادگستری طبق برنامه خبر داد.

 به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، سازمان سنجش روز سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای و با درنظرداشتن موافقت هیئت دولت با تعطیلی دو روز چهارشنبه و پنجشنبه پیش‌رو، اعلام کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و طی‌شدن همه مراحل و فرایند برگزاری آزمون‌ها شامل چاپ و ارسال دفترچه و پاسخ‌نامه سؤالات همچنین نبود امکان تغییر و جابه‌جایی زمان برگزاری، آزمون‌های اعلام شده قبلی در زمان و محل مقرر برگزار خواهد شد و با عنایت به گرمای هوا تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب آنها اتخاذ شده است.

 بر اساس این خبر، آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز در تاریخ مقرر در صبح روز پنجشنبه ۱۲ مردادماه و آزمون‌پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری صبح روز جمعه ۱۳ مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 ضمناً آزمون‌های عملی رشته‌های امتحانی کارشناسی ارشد در روزهای چهارشنبه تا جمعه ١١ تا ١٣ مردادماه مطابق برنامه زمان‌بندی اعلام شده در اطلاعیه منتشر شده در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد.

 به گزارش ایرنا، ۱۰۹ هزار و ۹۲۱ داوطلب در آزمون پروانه وکالت کانون‌های وکلای دادگستری نام‌نویسی کرده‌اند، ۵۱ درصد از ثبت‌نام‌کنندگان زن و ۴۹ درصد مرد هستند و این آزمون در ۶۰ دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی و ۲۲۱ حوزه فرعی در ۳۴ شهرستان برگزار می‌شود.

 همچنین قرار است در آزمون استخدامی دبیری ۲۲ هزار و ۱۸۴ دبیر و هنرآموز جذب شود که ۱۲ گروه شغلی دبیری و ۱۷ گروه شغلی هنرآموزی دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107100
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.