علی رستمی وارد هیات مدیره «فملی» شد


تغییرات ۸۰درصدی در هیات مدیره شرکت ملی مس

همانطور که پیش از این در «کرمان نو» پیش‌بینی کرده بودیم علی رستمی پس از گذشت حدود ۴ ماه در شرکت ملی صنایع مس ایران پایش به هیات مدیره هم باز شد. او در ترمیم هیات مدیره به عنوان نماینده صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران جایگزین مهدی اهرابی شده است.

همچنین سید مجید هدایت هم به عنوان نماینده سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنايع معدني ايران (ایمیدرو)  جایگزین سعد محمدی در هیات مدیره مس خواهد شد.

سهامدار حقوقی دیگری که در تغییرات جدید نماینده‌اش را تعویض می‌کند، شرکت سرمايه گذاری صدر تامين ( شستا) است. گزینه احتمالی عابدی‌نژاد داورانی است که جایگزین سامان مرتاض خواهد شد.

بنابر اطلاعاتی که در اختیار «کرمان نو» قرار گرفته است احمد افضلي نيري که نمایندگی سرمايه گذاري استان خراسان جنوبي را در هیات مدیره مس بر عهده داشته صندلی خود را به عبدالحمید ثمره هاشمی می‌سپارد. ثمره هاشمی پیش از این سوابقی چون معاونت وزارت نیرو، مدیرعاملی شرکت توسعه معادن و فلزات و عضویت در هیئت مدیره فولاد خراسان را در کارنامه خود دارد.

به این ترتیب حسين احمدي، نماینده فولاد مبارکه اصفهان از ترکیب فعلی در هیات مدیره باقی می‌ماند و ریاست هیات مدیره هم احتمالا به سید مجید هدایت خواهد رسید.

اما این به معنی پایان کار برای مدیرعامل شرکت صنایع ملی مس ایران نیست و لیست استعلامی ۳۰ نفره او در صف انتصابات هستند.

این تغییرات امروز در شرکت ملی صنایع مس ایران انجام و برای انجام فرآیند قانونی و ثبت در کدال راهی ثبت شرکت‌ها شده است.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=92018
1 نظر
  1. علي اكبر می گوید

    سلام ميخواستم اطلاعاتي در اختيارتون بزارم در مورد مديرعامل سرمايگذاري مس سرچشمه آقاي ميلاد شمس كه برادر زاده دكتر احمد شمس كه در دولت روحاني رييس معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهور» ، منصوب شده بود و در دولت جديد رييسي مشاور رييس دفتر رييسي كه الان در حال حاظر به خاطر اختلاس و دزدي زندان هستند و ايشان با ارتباطاتي كه با رزم حسيني وزير سابق داشتند آقاي ميلاد شمس برادرزاده خودشون كه دامادشون هم هستند رو بدون هيچ رزومه و تحصيلات مرتبط به مديرعاملي سرمايه گذاري مس سرچشمه منصوب ميكنند اميدوار هستيم كه حق اين مردم مظلوم كه امثال احمد شمس يا اختلاس و دزدي و پول شويي گرفته زودتر گرفته بشه و در زندان بپوسه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.