جامعه طوفان مسیر زاهدان - بم را بست تعطیلی مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی نوبت عصر ادمین ۵ادمین ۵۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴ - فوریه 1, 20230 فیس‌بوک توییتر طوفان مسیر زاهدان - بم را بست فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان اعلام کرد


طوفان جاده زاهدان – بم را بست

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید رانندگان، مسیر زاهدان – بم تا اطلاع بعدی بسته شد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، مهدی خمر اظهارداشت: ضروری است رانندگان در مسیرهای منتهی به زاهدان به دلیل وزش باد شدید با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی تردد کنند.

وی ادامه داد: به دلیل شدت وزش باد همراه با گرد و خاک، شعاع دید افقی در زاهدان به ۷۰۰ متر کاهش یافت.

به گفته مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان تا بعدازظهر امروز چهارشنبه به تدریج از شدت طوفان کاسته خواهد شد اما همچنان برای ۲ روز آینده باد نسبتاً شدیدی را در منطقه خواهیم داشت.
محسن حیدری تصریح کرد: شهروندان از تردد غیرضروری، کار کردن در ارتفاع و از عبور و مرور در کنار ساختمان‌های در حال ساخت و قدیمی خودداری کنند.

وی گفت: همچنین شهروندان از انجام فعالیت‌های کویرنوردی خودداری و اقدامات لازم جهت محافظت از گلخانه‌ها برای کاهش خسارات احتمالی را انجام دهند.

مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز گفت: با توجه به شدت وزش طوفان و گرد و خاک مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی نوبت عصر شهرستان زاهدان و منطقه نصرت آباد امروز/ چهارشنبه/ تعطیل است.

عباس پوردرویش اظهارداشت: با توجه به شدت وزش باد و مطلوب نبودن وضعیت هوا برای تردد کودکان، مدارس شیفت عصر تعطیل اعلام شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=101150
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.