استاندار کرمان:


عملکرد مجریان انتخابات نباید شائبه‌ای ایجاد کند

استاندار کرمان بی‌طرفی را یک ضرورت برای مسئولان اجرایی دانست و گفت: وارد جریانات سیاسی نشوید، مجریان انتخابات به گونه‌ای عمل کنند که هیچ شائبه‌ای شکل نگیرد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۱ تیرماه در همایش منطقه‌ای آموزشی فرمانداران استان‌های کرمان، یزد و فارس با حضور معاون وزیر کشور در محل استانداری کرمان اظهار کرد: بزرگ‌ترین رویداد سیاسی امسال انتخابات است و فعالیت نهادهای سیاسی متوجه این موضوع است.

 او با بیان این مطلب که انتخابات در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی کشور مؤثر است، تصریح کرد: باید مسئولان مربوط به حوزه انتخابات تلاش بیشتری داشته باشند تا انتخابات به بهترین نحو برگزار شود.

 استاندار کرمان با تأکید بر آنکه فضاسازی باید به‌گونه‌ای باشد که قله کار مشارکت حداکثری باشد، افزود: نگاه‌های زیادی به این انتخابات است و در قضاوت‌ها و جهت‌گیری‌های سیاسی مؤثر است.

 او با اشاره به وجود افراد شایسته و عدم رغبت آنها برای حضور در صحنه انتخابات، عنوان کرد: بسترسازی باید به نحوی باشد که به‌جای فضای تخریبی فضای رقابت شکل بگیرد تا افراد زیادی وارد صحنه رقابت شوند و حواشی کاهش یابد.

 استاندار کرمان یکی از وظایف اصلی مسئولان اجرایی را رصدکردن جریانات سیاسی دانست و عنوان کرد: فضاهای سیاسی در روزهای نزدیک به انتخابات تندتر می‌شود و ما مسئولان باید مقداری تحمل کنیم.

 او تصریح کرد: دشمنان و دوستان نگاهشان به این انتخابات است و بدانید که دشمنان برعکس دوستان از مشارکت حداقلی در انتخابات شاد می‌شوند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=106454
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.