مدیر روابط‌عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان:


ورزشگاه شماره یک تحویل مس رفسنجان نشد

 مدیر روابط‌عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان با انتقاد از عدم واگذاری ورزشگاه شماره یک شهدای مس رفسنجان، گفت: با این روال تیم مس رفسنجان در لیگ بیست و سوم همچنان در ورزشگاه شماره دو میزبانی خواهد کرد.

 به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، حمید آخوندی مدیر روابط‌عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان با بیان این مطلب اظهار کرد: باتوجه‌به نزدیک‌شدن زمان شروع رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور و تکمیل نهایی ورزشگاه شماره یک شهدای مس رفسنجان، تاکنون اقدامی در خصوص واگذاری این مجموعه به باشگاه مس صورت نگرفته است.

 وی ضمن قدردانی از مدیران و مسئولان شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و مسئولان ارشد شهرستان که همواره در کنار باشگاه و مردم رفسنجان بوده‌اند، افزود: مراحل ساخت ورزشگاه به اتمام رسیده و این مجموعه طبق آخرین استانداردها و دستورالعمل‌های فیفا ساخته شده و تمامی شرایط یک ورزشگاه مجهز بین‌المللی را دارد.

 مدیر روابط‌عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان تأکید کرد: اگر وضعیت بلاتکلیفی که در واگذاری ورزشگاه در حال حاضر وجود دارد، رفع نشود، مسابقات فصل جدید مانند گذشته در ورزشگاه شماره دو شهدای مس رفسنجان برگزار می‌شود.

 وی بیان کرد: مردم شریف رفسنجان و هواداران باشگاه مس رفسنجان سال‌ها انتظار کشیدند تا در ورزشگاه شماره یک شاهد برگزاری مسابقات باشند.

 آخوندی اظهار امیدواری کرد که با واگذاری این مجموعه به مس رفسنجان، باشگاه بتواند گامی مثبت در جهت رضایت‌مندی مردم و هواداران بردارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=106952
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.