گزینه‌های سرمربیگری گل‌گهر:


دو ایرانی سرشناس و یک مربی خارجی

بعد از عملکرد نامطلوب سعید الهویی به عنوان سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان، مدیران این باشگاه کار خود را برای انتخاب سرمربی فصل آینده آغاز کرده‌اند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از مهر، بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال با قهرمانی پرسپولیس و حضور سپاهان اصفهان و استقلال تهران در رتبه‌های دوم و سوم جدول به پایان رسید.

گل‌گهر سیرجان و تراکتور تبریز هم در ابتدای فصل مدعی قهرمانی بودند اما تغییر سرمربی در آنها باعث خروج از مسیر مطلوب قهرمانی شد.

تراکتور با قربان بردیف کارش را شروع کرد اما این مربی تصمیم به جدایی گرفت تا پاکو خمز‌سکان هدایت تیم پر طرفدار تبریزی را بر عهده بگیرد و نتایج قابل قبولی را کسب کند.

تراکتور با وجود تحمل سنگین‌ترین شکست تاریخ خود در لیگ برتر مقابل استقلال در هفته سی‌ام توانست با سرمربی اسپانیایی امتیازات زیادی را جمع‌آوری کند تا با ۵۲ امتیاز رتبه چهارم جدول را از آن خود کند.

با این حال شرایط برای گل‌گهر سیرجان کاملاً متفاوت شروع شد. حضور امیر قلعه‌نویی در رأس کادر فنی تیم ملی ایران پیش از شروع سال جدید، با خروج از او این باشگاه متمول شهرستانی همراه بود.

هیأت مدیره گل‌گهر نیز با توجه به اینکه نیم فصل دوم تازه شروع شده بود با پیشنهاد امیر قلعه‌نویی مبنی بر حضور سعید الهویی به عنوان سرمربی گل‌گهر موافقت کردند تا این مربی جوان سکان هدایت تیمی گران قیمت را بر عهده بگیرد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=104545
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.