رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه‌سواری پیست


نایب قهرمانی تیم دوچرخه‌سواری مس‌کرمان در مرحله اول لیگ برتر پیست

تیم دوچرخه سواری مس‌کرمان متشکل از رکاب‌زنان کرمانی در مرحله اول رقابت‌های لیگ برتر پیست کشور، به عنوان نایب قهرمانی این دوره دست یافت.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط عمومی باشگاه مس؛ در پایان مرحله اول رقابت‌های لیگ برتر پیست کشور که به مدت ۲ روز در پیست مجموعه آزادی تهران برگزار شد، دوچرخه‌سواران مس‌کرمان با کسب یک عنوان قهرمانی، ۲ مقام دومی و یک عنوان سومی در مواد مختلف در نهایت موفق به کسب عنوان دومی در جدول کلی این رقابت‌ها در پایان مرحله اول لیگ برتر شوند.

تیم مس‌کرمان در ماده یک کیلومتر توسط محمدامین رحیم‌آبادی به عنوان قهرمانی رسید، در ماده کایرین همین دوچرخه‌سوار از تیم مس‌کرمان عنوان دومی را کسب کرد و در ماده اسپرینت تیمی، تیم مس‌کرمان متشکل از رحیم‌آبادی، قناد و طبیب‌زاده عنوان دومی را کسب کرد. در ماده ۲۰۰ متر امیرعلی قناد عنوان سومی را برای مس کسب کرد و در بخش رقابت‌های چهار تیمی نیز مس‌کرمان عنوان چهارمی را از آن خود کرد.

با مجموع امتیازهای کسب شده در این مرحله، دوچرخه‌سواران مس‌کرمان در مجموعه رقابت‌های مرحله اول در نهایت پس از تیم سپاهان اصفهان و بالاتر از تیم پدافند هوایی تهران در جایگاه دومی قرار گرفتند تا منتظر اعلام دقیق برنامه رقابت‌ها برای مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر این فصل دوچرخه‌سواری پیست از سوی فدراسیون باشند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=109372
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.