رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان:

شرکت بیش از ۸هزار داوطلب در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان کرمان

 |  نوشته شده توسط :

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: امروز همزمان با دیگر نقاط میهمن اسلامی هشت هزار و 353 داوطلب در ششمین آزمون فراگیر استحدامی دستگاه‌های اجرایی این استان شرکت کردند.

دکتر جعفر رودری صبح جمعه در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در کرمان با اشاره به اینکه چهار هزار و ۵۶ داوطلب مرد و چهار هزار و ۲۹۷داوطلب زن در این آزمون با یکدیگر رقابت می کنند ،گفت: از این تعداد هفت هزار و ۸۳۰ نفر متقاضی استفاده از ۱۵۶ سهمیه استخدامی استان بوده و ۵۲۳ داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه های استخدامی دیگر استان ها هستند.
به گزارش ایرنا، وی گفت: ششمین دوره آزمون فراگیر استخدامی در ۱۰ حوزه امتحانی و در شهرستان های بافت، بم، جیرفت، رفسنجان، زرند، سیرجان، کرمان، و کهنوج به صورت همزمان برگزار خواهد شد که بر اساس آمار اعلام شده، کرمان باسه هزار و ۳۴۷داوطلب بیشترین آمار شرکت کنندگان را در سطح استان داراست.
رودری از تصدی ۱۵۶ سهمیه استخدامی استان در بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، امور اراضی، اداره کل امور مالیاتی، تعزیرات حکومتی، اداره کل ثبت اسناد و املاک، سازمان حفاظت محیط زیست، شرکت مهندسی آب و فاضلاب، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل منابع طبیعی بر اساس این آزمون خبر داد و گفت: ۱۴۸ نفر به صورت پیمانی و ۸ نفر به صورت قراردادی در دستگاههای اجرایی ذیربط استخدام خواهند شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از اعلام نتایج اولیه و سه برابر ظرفیت آزمون در اوایل سال آینده خبر داد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت به دستگاههای اجرایی ذیربط جهت انجام مصاحبه و ادامه فرآیند استخدام معرفی خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >