اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد


3 نفر از استان کرمان در جمع برترین‌های کنکور

در میان اسامی نفرات برتر کنکور ۱۴۰۲ نام ۳ کرمانی به چشم می‌خورد،‌ فریبا صانعی از کرمان در گروه آزمایشی زبان‌های خارجه رتبه سوم و در گروه علوم‌انسانی زهرا عارفی مسکونی از جیرفت رتبه ششم و احمدرضایی استهروییه از کرمان رتبه دهم را کسب کردند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری ۱۴۰۲ امروز ۲۵ مردادماه جاری از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد و در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی علی رضایی از تهران، مسیحا باقری تنها از کرج، علی منصوریان از کرمانشاه، معین یوسفی نیاز از تهران، امیرمحمد شربتی ناوان از طوالش، محمدعلی مسچی از تهران، آرش قوامی از تهران، پارسا نوری منش از تهران، محمد بنی‌احمدی از تهران و علی نوری از تبریز به ترتیب رتبه‌های اول تا دهم این گروه آزمایشی را کسب کردند.

در گروه آزمایشی علوم‌تجربی پرهام مصطفوی از اصفهان، محمد قانع از یزد، آقا شهریاری از تهران، نیلگون سپاس از اسلام‌آباد غرب، آرمین امامی از تبریز، امیرحسین مردی زرنقی از تبریز، فاطمه هدایتی از محلات، دیاکو طارقی از سنندج، رضا یوسف‌وند از خرم‌آباد و سید محمد موسوی از آباده به ترتیب رتبه‌های اول تا دهم این گروه آزمایشی را از آن خود کردند.

همچنین در گروه آزمایشی علوم‌انسانی نیز مهدی نیکوکار از اسفراین، علیرضا بابایی از تهران، ملیکا حاجیلو از تهران، علی‌اکبر افتخاری از اهواز، حنانه سادات صالحی بایگی از مشهد، زهرا عارفی مسکونی از جیرفت، مرضیه حسنی از قزوین، امیرحسین حبیب‌زاده از تهران، سونیا مرادی از چاراویماق و احمدرضایی استهروییه از کرمان به ترتیب ۱۰ نفر اول گروه آزمایشی علوم‌انسانی هستند.

 در گروه آزمایشی هنر نیز پویان جمیلی از تهران، فرزاد دهقان بنادکی از یزد، فاطمه جعفری ندوشن از یزد، مبینا طلایی پور از اصفهان و هما دادگر از تهران نیز به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند.

 در گروه آزمایشی زبان‌های خارجه نیز مهرداد اولیایی از خرم‌آباد، علیرضا کرمی از اصفهان، فریما صانعی از کرمان، مانی رضازاده نیا از تهران و در نهایت امید کتاب‌اللهی از سنندج به ترتیب پنج نفر اول این گروه آزمایشی هستند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107644
1 نظر
  1. دکتر مجید نادری زبان انگلیسی می گوید

    با سلام. حتی اگر خودشان اعلام نمایند ما در هیچ موسسه آموزشی شرکت نکرده ایم و با کمک دبیران ، مربیان و خانواده موفق شده ایم. باز هم ممکن است برخی موسسات آموزشی عکس آنها را روی بنر در سطح شهر نمایش دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.