رئیس اداره امور شاهد و ایثارگر آموزش‌وپرورش استان کرمان خبر داد؛


شروع پیش ثبت‌نام کلاس‌اولی‌ها در مدارس شاهد کرمان

پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد استان کرمان از امروز اول خردادماه آغاز شد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احسان کاشانی رئیس اداره امور شاهد و ایثارگر آموزش‌وپرورش استان کرمان گفت: پیش ثبت‌نام پایه اول ابتدایی از امروز اول خرداد آغاز شده است و تا ۲۰ خرداد ادامه دارد.

او افزود: پیش ثبت‌نام پایه اول متوسطه اول یعنی پایه هفتم از ۲۱ خرداد آغاز شده است و تا ۱۰ تیر ادامه دارد.

کاشانی با اعلام اینکه پیش ثبت‌نام پایه اول متوسطه دوم؛ یعنی پایه دهم از اول تیر آغاز می‌شود و تا ۲۰ تیر ادامه دارد، تصریح کرد: پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه هم از اول تا ۱۰ مرداد انجام می‌شود.

او تأکید کرد: تمام پیش ثبت‌نام‌ها به‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه my.medu.ir انجام می‌شود.

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگر آموزش‌وپرورش استان کرمان گفت: خانواده‌ها باید به سایت مراجعه و اطلاعات شناسنامه‌ای دانش‌آموز، کد ملی والدین، آدرس محل سکونت و کد پستی را ثبت‌کننده.

کاشانی بیان کرد: دانش‌آموزان عادی که در جشنواره‌های فرهنگی، هنری، مسابقات قرآن و نماز رتبه کسب کرده‌اند نیز می‌توانند مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنند.

او با بیان اینکه پس از بارگذاری مدارک، والدین باید مدرسه را انتخاب و در مرحله آخر کد پیگیری را از سامانه دریافت کنند، تصریح کرد: در این مرحله دوبرابر ظرفیت کلاس‌های پیش ثبت‌نام شده از طریق سامانه به مدیر مدرسه اعلام می‌شود و در صورت داشتن امتیاز لازم از اولیای دانش‌آموز برای ثبت‌نام حضوری دعوت به عمل خواهد آمد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118557
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.