مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:


۳۱۰ پروژه نیمه‌تمام آموزشی بعد از ۱۰ سال در کرمان به همت خیران تکمیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از تکمیل ۳۱۰ پروژه نیمه تمام آموزشی باقیمانده از ۱۰ سال پیش در استان به همت خیران در سه سال اخیر خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، “احمد اسکندری نسب” امروز ۱۱ آبان ماه در آیین افتتاح مدرسه خیرساز گل گهر شماره یک( پویش کرمان دانا) در نرماشیر از آغاز عملیات ساخت بیش از ۲۵۷۰ کلاس درس در سه سال اخیر در استان کرمان خبر داد و افزود: در یک سال اخیر عملیات ساخت هر روز دو کلاس درس و هر هفته دو مدرسه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه جذب مشارکت های مردمی در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری یکی از مهمترین راهبردهای آموزش و پرورش استان در چند سال اخیر بوده، از رشد ۷۰۰ درصدی جذب مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش استان کرمان نسبت به سه سال اخیر خبر داد.

اسکندری نسب با اشاره به انعقاد تفاهمنامه ساخت ۱۲۰ مدرسه در قالب ۷۲۰ کلاس درس توسط اتاق بازرگانی در استان گفت: به نمایندگی از فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آنها از حرکت موثر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان در قالب پویش کرمان دانا قدردانی می کنم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه مدرسه مهمترین کانون تربیت، آموزش مهارت های زندگی و اجتماعی در راستای تربیت نسلی در تراز جمهوری اسلامی ایران است، به نقش فضای آموزشی استاندارد در تسهیل فرآیند یاددهی – یادگیری اشاره و بیان کرد: خوشبختانه پویش کرمان دانا در تمامی شهرستان های استان مدارسی مطلوب و استاندارد در راستای مهارت آموزی و ارتقای کیفیت های فعالیت های آموزشی و پرورشی ساخته است.

بر پایه این گزارش، مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز  (پویش کرمان دانا) با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان و جمعی از خیران در شهرستان  نرماشیر افتتاح شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=79234
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.