طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان و مدیران شرکت‌های پیمانکار،


تجلیل پرسنل برتر حوزه ایمنی پیمانکاران شرکت توسعه فراوری صنایع و معادن ماهان سیرجان

به مناسبت کسب رتبه برتر ایمنی در ممیزی سازمان ایمیدرو توسط شرکت ماهان سیرجان، از پرسنل برتر حوزه ایمنی پیمانکاران شرکت توسعه فراوری صنایع و معادن ماهان سیرجان تجلیل شد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط‌عمومی شرکت ماهان سیرجان، به مناسبت کسب رتبه برتر ایمنی در ممیزی سازمان ایمیدرو توسط شرکت ماهان سیرجان، طی مراسمی با حضور مهندس علیرضا پژوه مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان و مدیران شرکت‌های پیمانکار، از پرسنل و کارکنان برتر حوزه ایمنی شرکت‌های پیمانکار شاغل در معدن ۵ گل‌گهر تجلیل شد.

در این مراسم علیرضا پژوه مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات کارکنان مجموعه ایمنی شرکت‌های گهر همکار و آپادانا کاوش ایرانیان به‌عنوان پیمانکاران شرکت ماهان سیرجان گفت: کسب رتبه برتر عالی تک‌ستاره در همایش ممیزی ایمنی سازمان ایمیدرو و روند روبه‌رشد این حوزه در سال‌های اخیر نشان‌دهنده رویکرد و نگاه مدیران به مقوله ایمنی و تلاش، همت و تعهدپذیری پرسنل شرکت و همکاران پیمانکار است.

مدیرعامل شرکت توسعه فراوری صنایع و معادن ماهان سیرجان افزود: شرکت‌های پیمانکار بازوهای اجرایی ما در حوزه تولید هستند و ما با افتخار اعلام می‌کنیم که شرکت‌های همکار ما جزء شرکت‌های برتر هستند.

او بیان کرد: رعایت اصول و استانداردهای ایمنی در تمامی پروژه‌ها و واحدهای شرکت لازم و ضروری است و کارهای بسیار خوبی در این حوزه انجام شده و انشاالله این روند ادامه‌دار باشد و به نتایج بهتری نیز دست پیدا کنیم.

گفتنی است شرکت توسعه فراوری صنایع و معادن در هفتمین دوره همایش ممیزی سازمان ایمیدرو موفق به کسب رتبه عالی تک‌ستاره شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115338
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.