طی سال جاری


نانوایی‌های عنبرآباد ۶۰۰ مرتبه بازدید شدند

فرماندار عنبرآباد از ۶۰۰ مورد بازدید نانوایی‌های این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: در این بازدیدها نانوایی‌های متخلف در مراحل متعدد ۱۶۰ مرتبه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، جواد ایزدی به بازدید خود از نانوایی عنبرآباد اشاره کرد و افزود: طی بازدید از نانوایی این شهرستان تعدادی از نانوایی ها با تاخیر فعالیت خود را آغاز کرده بودند که برابر مقررات با این واحدهای صنفی برخورد قانونی می شود.

وی با بیان اینکه ۷۰ نانوایی در شهرستان عنبرآباد فعال است اظهار داشت: صبح امروز ۲۶ نانوایی این شهر مورد بازدید قرار گرفت.

وی بر استمرار بازرسی ها در سه نوبت پخت نانوایی های در شهرستان عنبرآباد تاکید کرد و گفت: کیفیت پخت، رعایت مسائل بهداشتی و رعایت ساعت کاری در نانوایی ها نظارت مستمر می شود.

فرماندار عنبرآباد به بازدید سرزده صبح امروز خود از نانوایی های این شهرستان اشاره کرد و گفت: پس از این بازدید نشستی با متصدی نانوایی ها برگزار و وضعیت نانوایی بررسی می شود

ایزدی با بیان اینکه نانوایی های این شهرستان زیر ذربین بازرسان قرار دارند گفت: نانوایی ها باید طبق قانون عمل کنند.

وی بر پایش روزانه نانوایی های عنبرآباد تاکید کرد و افزود: با نانوایی های متخلف برخورد قانونی می شود.

مرکز شهرستان عنبرآباد در فاصله ۲۶۰ کیلومتری جنوب مرکز استان کرمان واقع شده است.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88766
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.