مدیر امور دیسپاچینگ شرکت برق شمال کرمان اعلام کرد


ثبت ۳۶۵۰ خاموشی و قطع برق به علت طوفان در کرمان | شکستن ۵۸ پایه برق

مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: متأسفانه براثر طوفان روز گذشته بیش از ۵۸ اصله پایه برق شکسته و سه دستگاه ترانس آسیب دید.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، سید جواد حسینی اظهار کرد: به علت طوفان و شرایط نامساعد جوی و گردوغبار از صبح روز گذشته (۱۳ بهمن) شاهد قطعی برق در اکثر مناطق شمال استان بودیم که با تلاش همکاران امور اتفاقات برق در حال رفع قطع برق هستیم.

او گفت: باتوجه‌به شرایط نامساعد جوی و گردوغبار، شب گذشته خاموشی را در کرمان شاهد بودیم که همکاران ما، تلاش کردند تا برق را به حالت پایدار درآورند.

 مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق شمال استان کرمان ادامه داد: سقوط و شکستن شاخه‌های درختان یا افتادن تابلوهای تبلیغاتی روی سیم‌های برق باعث اختلال در برق‌رسانی برخی از مشترکان شد.

 او افزود: متأسفانه براثر طوفان روز گذشته بیش از ۵۸ اصله پایه برق شکسته و سه دستگاه ترانس آسیب دید.

 حسینی تأکید کرد: ۴۱ اکیپ عملیاتی به‌صورت شبانه‌روزی و بی‌وقفه در حال اصلاح و ترمیم شبکه و تأمین برق پایدار مشترکان شمال استان هستند.

او ضمن پوزش از قطعی برق به وجود آمده از اهالی کرمان گفت: به علت حجم زیاد تماس‌های مشترکان که بیش از ۳۶۵۰ خاموشی و قطع برق ثبت شد، درخواست داریم از مراجعه حضوری به مدیریت توزیع برق کرمان یا در شهرستان‌ها خودداری کنند تا همکاران دراسرع‌وقت نسبت به برطرف‌کردن مشکل اقدام کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=114814
1 نظر
  1. عبدالرضا می گوید

    سلام چرا پارک‌ها نورباران..وکوچه ها تاریک درجوپار دادبین 6 کوچه تاریک ونور افکن روی خانه ای است جلوی خانه از چراغهای اLED که اگر روشن بود شب جمعه عده‌ای اوباش ومست به خانه‌ی من خودم ایثارگر جانباز هستم بازنشسته که ریختند به خانه دامادم ودخترم وخواهر وخانمم که چاقو زدند بالای چشم چپ وچوب روی دست خانمم که شکسته وتاندوم2تا ناخون دست آسیب شدید این هم از خاموشی معابر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.