اعمال محدودیت های جدید کرونایی در استان کرمان

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار کرمان گفت: فعالیت کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها و مراکز مشابه به مدت دو هفته در استان کرمان تا ساعت 16 است و ارائه کلیه خدمات بعد از این ساعت به صورت بیرون بر انجام شود.

دکتر “محمدصادق بصیری” عصر امروز سوم آبان‌ماه در ستاد استانی مقابله با کروناویروس گفت: تعطیلی دانشگاه‌ها، مدارس، حوزه‌های علمیه، زبان سراها، مراکز فنی و حرفه‌ای و مراکز مشابه تا پایان هفته 9 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: برگزاری برنامه های اداری برای گرامیداشت هفته‌های متفاوت طبق تقویم کشوری از امروز ممنوع است و اگر ادارات برنامه‌ای دارند باید به صورت مجازی برگزار کنند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار کرمان بیان کرد: فعالیت کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها و مراکز مشابه به مدت دو هفته در استان کرمان تا ساعت 16 خواهد بود و ارائه کلیه خدمات بعد از این ساعت به صورت بیرون برخواهد بود.

جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا تصریح کرد: به منظور جلوگیری از عادی‌سازی و عادی پنداری این بیماری در سطح جامعه، مسئولین و مدیران تمامی مراکز و ادارات باید از شرکت در مراسمات خودداری کرده و این کار ممنوع است.

بصیری با بیان اینکه ورود و تجمع در آرامستان‌های استان ممنوع بوده و پلیس راهور و نیروی انتظامی در اجرای این مصوبه همکاری خواهند کرد تاکید کرد: کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی دورکاری کارکنانی که بیماری زمینه‌ای یا سن آنها بالاست را لحاظ کنند و با مدیرانی که اجازه حضور کارمند کرونایی در محل کار را بدهند، حتما برخودرد می‌شود گفتنی است فرد کرونایی تا بهبودی کامل اجازه حضور در محل کار را ندارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=57628
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.