سرپرست فرمانداری رفسنجان با دستور وزیر کشور برکنار شد

در پی رفتار نامناسب سرپرست فرمانداری رفسنجان با یکی از خبرنگاران، احمد وحیدی وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار کرمان، دستور عزل علی اکبر پورمحمدی را صادر کرد.

به گزارش کرمان نو از مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور، در پی رفتار نامناسب سرپرست فرمانداری رفسنجان با یکی از خبرنگاران، احمد وحیدی وزیر کشور در تماس تلفنی با استاندار کرمان، دستور عزل علی اکبر پورمحمدی را صادر کرد.

در اطلاعیه وزارت کشور آمده است: گفتمان دولت مردمی و عدالت محور آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ایجاب می کند که مدیران آن ضمن داشتن روحیه مردمی و جهادی، نسبت به تعامل و تکریم آحاد افراد جامعه اهتمام داشته باشند. همچنین انتظار می‌رود اصحاب رسانه بیش از پیش با رویکرد حرفه‌ای خود به ویژه در طرح پرسش، مسئولان را در مسیر توسعه و پیشرفت کشور یاری دهند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=85517
1 نظر
  1. حسینی می گوید

    چه قبول کنیم چه قبول نکنیم متاسفانه ما ملت ایران ملتی احساسی هستیم و با هر موضوعی اول با احساسات و بعد با منطق برخورد می کنیم.
    خبرنگار یک رسالتی دارد و رعایت یک سری اصول اخلاقی جز لاینفک حرفه خبرنگاری است. خبرنگار قاضی نیست و باید در مطرح کردن سوال تمام جوانب را در نظر بگیرد که فضا برای پاسخ دقیق و درست مخاطب بدون هیچ حاشیه ای فراهم گردد. دوباره نحوه پرسش خبرنگار را نگاه کنید…
    رفتار فرماندار درست نیست ولی هر کس دیگری حتی همین خبرنگار هم مواجه با این پرسش با این لحن می شد که انگار موضوع کاملا” ثابت شده و قابل دفاع نیست. واقعا” چه عکس العملی نشان می داد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.