طبق اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه فروش خودروها


سامانه فروش یکپارچه خودروها از ۲۰ شهریور بار دیگر فعال می‌شود

به دنبال افزایش انصرافی‌ها در سامانه یکپارچه خودرو، این سامانه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ثبت‌نام ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان، مجدداً با شرایط جدید و از طریق این سامانه از روز دوشنبه ۲۰ تا پنجشنبه ۲۳ شهریورماه انجام خواهد شد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، بر اساس اطلاعیه شماره پنج سامانه فروش یکپارچه خودرو، این سامانه از روز دوشنبه بیستم شهریورماه تا روز پنجشنبه هفته جاری ۲۳ شهریورماه باز خواهند شد تا امکان ویرایش اولویت‌بندی برای متقاضیان خودرو در اولین و دومین دوره سامانه یکپارچه که موعد تحویل ١۴٠٣ دارند، فراهم شود.

 طبق اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه فروش خودروها، ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان مجدداً با شرایط جدید و از طریق این سامانه عرضه خواهد شد.
متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

 باتوجه‌به اجرای مرحله اول تخصیص خودرو از محل ظرفیت‌های خالی موجود برخی شرکت‌های خودروساز و نظر به عدم استقبال و تکمیل‌نشدن ظرفیت‌های موجود، در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و باهدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت‌نام نموده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیت‌های خالی موجود خودروسازان مجدداً با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که در این مرحله، باتوجه‌به اعلام شرکت‌های کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ از محل این ظرفیت‌ها، متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام نمایند:

 ۱ – متقاضیان محصولات تمامی شرکت‌های حاضر در طرح (اول و دوم) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است می‌توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت‌های کرمان موتور و مدیران خودرو و تکمیل وجه آن طی فرایند ذیل اقدام کنند:

 * در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزئیات سفارش انتخاب نماید تا خودرو قبلی حذف شود .

 * پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و می‌بایست خودروی جدید خود را انتخاب کنند.

 * پس از پایان مهلت تغییر خودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام کرده تا فرایند ثبت‌نام نهایی شود.

 تبصره ۱: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت‌های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.

 تبصره ۲: درصورتی‌که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نگردد کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

 تبصره ۳: درصورتی‌که متقاضی، خودروی جدید را انتخاب نماید؛ ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به‌حساب خودروساز واریز وجه ننماید از اولویت‌بندی حذف می‌شود.

 ۲ – متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت‌دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای ایشان فراهم است. بدیهی است ظرفیت قابل‌عرضه به ایشان از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند ۱ خواهد بود.

 * مدت‌زمان جابه‌جایی و یا انتخاب خودرو ۴ روز خواهد بود.

 * پس از ارسال فهرست اولویت‌بندی شده به شرکت‌های خودروساز و اطلاع‌رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز فراهم می‌شود.

 * کلیه افرادی که تاکنون دعوت‌نامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نیست.

 به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می‌شود متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت‌های مذکور مراجعه کنند.

 زمان اجرای شروع تا پایان طرح:

 از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ تا روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=108653
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.