مخبر: دولت مشکلات مناطق سیل‌زده را در حداقل زمان ممکن پیگیری می‌کند

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: پس از جمع‌بندی میزان خسارت‌ها در استان‌های سیل‌زده، نتایج در دولت مطرح و با کمک نهادهای مختلف در حداقل زمان ممکن مشکلات این مناطق را حل می کنیم.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، محمد مخبر ظهر چهارشنبه در بدو ورود به فرودگاه جیرفت در جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران افزود: به دستور رییس جمهور، گروه های مختلفی به مناطق سیل زده در استان های درگیر سیل اعزام شدند؛ بعضی گروه های دیگر نیز اعزام خواهند شد.

وی بیان کرد: ما هم مکلف شدیم در استان کرمان حضور پیدا کنیم مسائل را از نزدیک ببینیم.
مخبر گفت: البته نوع خسارت ها و مسائل در استان ها مشابه است؛ از تخریب زمین های کشاورزی و منازل و تلفات دام ها رخ داده است که مسائل جمع بندی و برای تصمیم گیری به دولت ارائه می شود.
وی گفت: نکته بسیار خوب استانداری ها در همه این استان ها از جمله کرمان این بود که از همان لحظات اول سیل استانداران در محل حاضر شدند و سعی کردند آنچه میسر بوده را بسرعت در حل مشکلات انجام دهند.
به گفته مخبر راه ۱۵۰ روستا در کرمان قطع شده بود که ۱۱۰ مورد آنها برقرار شده و قطع برق نیز تنها در دو سه روستا وجود دارد که بزودی حل می شود.
معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: دولت دنبال جبران خسارت ها در زمان کوتاه است و در این زمینه تصمیم های مناسبی گرفته خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=82852
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.