سازمان سنجش اعلام کرد


آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ۱۲ مرداد برگزار می‌شود

زمان انتشار کارت و برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز اعلام شد.

 به گزارش کرمان‌نو به نقل از مهر، دکتر علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط‌عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، زمان انتشار کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

 کریمیان درباره برگزاری این آزمون گفت: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۹ مردادماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود.

 وی افزود: داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با واردکردن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت‌نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه چاپ تهیه و بر اساس نشانی و زمان تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

 مشاور رئیس و مدیرکل روابط‌عمومی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: فرایند برگزاری آزمون از ساعت ۷:۳۰ صبح روز پنجشنبه ۱۲ مردادماه آغاز می‌شود و برای حضور در جلسه آزمون، همراه‌داشتن چاپ کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است.

 وی از داوطلبان علاقه‌مند خواست به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر اطلاعیه منتشر شده در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور را به‌دقت مطالعه کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=106913
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.