یکی از مقامات باشگاه گل‌گهر سیرجان خبر داد


توافق گل‌گهر با سرمربی یونانی قطعی شد

یکی از مقامات باشگاه گل‌گهر سیرجان از به نتیجه رسیدن مذاکرات و قطعی شدن توافق این باشگاه با مارینوس اوزونیدیس سرمربی یونانی خبر داد و اعلام کرد که این سرمربی برای انعقاد قرارداد به‌زودی راهی ایران می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، این مقام باشگاه گلگهر سیرجان گفت: مارینوس اوزونیدیس سرمربی یونانی سابقه درخشانی در سال‌های گذشته دارد و هدایت تیم‌های مطرح آ.ا.ک آتن و پاناتیناکوس یونان را در کارنامه داشته که حتی سابقه قهرمانی با برخی تیم‌ها در کارنامه او دیده می‌شود.

وی اظهار داشت: این سرمربی یونانی باتجربه تا چند روز آینده برای انعقاد قرارداد با سیرجانی‌ها به ایران می‌آید.

این مسئول در پرسش به این پاسخ که آیا انتقال محمد خدابنده‌لو هافبک این تیم به پرسپولیس قطعی شده است، یا نه؟ عنوان کرد: اکثریت بازیکنان تیم فوتبال گلگهر سیرجان ساز جدایی از این تیم زده‌اند و با چهره‌ای جدید از این تیم در فصل جاری روبه رو خواهیم بود.

معرفی سرمربی جدید گل‌گهر

مارینوس اوزونیدیس مربی ۵۴ ساله‌ای است که از سال ۲۰۰۴ تا همین چند هفته قبل به صورت مداوم به مربیگری در تیم‌های مختلف پرداخته است. او در دوران بازی یکی از ملی‌پوشان سرشناس فوتبال یونان بود. وی که در پست فوروارد نیز توپ می‌زده، در تیم‌های بزرگی بازی کرده و ۴۹ بازی ملی و چهار گل برای تیم ملی یونان در کارنامه‌اش ثبت شده است.

۲ سال پایانی گذشته نیز اوزونیدوس هدایت تیم های الفیصلی عربستان را برعهده داشته و در لیگ قهرمانان آسیا سابقه نشستن روی نیمکت این تیم را دارد که الفیصلی در آن رقابت‌ها با نتیجه یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان شکست خورد و همچنین بر اساس گفته‌ها الفیصلی با این سرمربی به دسته پایین‌تر سقوط کرده است.

کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ لیگ یونان در تیم پانینیوس شاگرد اوزونیدوس بودند و جزو مهره‌های موثر تیم او محسوب می‌شدند که آشنایی او نسبت به بازیکنان ایرانی از گذشته این تیم‌هاست.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=105371
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.