فروش مرغ 12900 تومانی به شرط مدیریت تولید

صبح امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان مقرر شد که از روز چهارشنبه مرغ در کرمان باید به مبلغ 12 هزار و 900 تومان برسد اما رییس اتحادیه مرغ و ماهی کرمان می گوید: در صورت مدیریت تولید مرغ به این عدد خواهیم رسید.

کرمان نو/ صبح امروز در جلسه ستاد تنظیم برای قیمت مرغ در استان کرمان تصمیم گرفته شد. سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در این جلسه گفت: مرغ سرد به اندازه کافی در استان وجود دارد اما درباره قیمت مرغ زنده هر کیلوگرم ۸ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت مرغ برای مصرف‌کننده ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده که لازم الاجرا بوده و از روز چهارشنبه (۱۰ مهرماه) بازرس‌ها برای برخورد با گران فروشان کار را آغاز خواهند کرد.

در این خصوص رییس اتحادیه مرغ و ماهی کرمان به کرمان نو می گوید: شرط رسیدن به مرغ 12 هزار و 900 تومانی مدیریت تولید مرغ در استان است.

«حسن سیستانی» در خصوص لازم الاجرا بودن قیمت 12 هزار و 900 تومانی از روز چهارشنبه می گوید: با مدیریت تولید می توان به این قیمت رسید ولی نه روز چهارشنبه بلکه روزهای آینده.

او همچنین در خصوص وضعیت تولید مرغ استان می گوید: تولید مرغ در استان با توجه به شرایط، روند رو به افزایشی دارد  و این افزایش به کاهش قیمت منجر می شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=35676
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.