جزئیات تجلیل و تقدیر از مدال‌آوران پارالمپیک استان کرمان اعلام شد

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان کرمان از اهدای ۵۰ سکه به ورزشکاران طلایی و ۳۰ سکه به ورزشکاران نقره‌ای پارالمپیک کرمان خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، مهدی نخعی با تبریک موفقیت‌های ورزشکار کرمانی در مسابقات پارالمپیک توکیو اظهار داشت: کاروان ورزشکاران ایران در مسابقات پارالمپیک توکیو به نام سردار دلها مزین شده بود و زهرا نعمتی بانوی طلایی استان کرمان جزو پرچمداران این کاروان بود.

وی با بیان اینکه نعمتی برای دومین بار پرچمداری کاروان ایران را به عهده داشت و توانست برای سومین مرتبه طلای پارالمپیک را کسب کند افزود: خوشبختانه استان کرمان چهار نماینده اعزامی به پارالمپیک توکیو داشت که دو طلا و یک نقره ثمره حضور این عزیزان بود؛ هر چند ما اعتقاد داریم که نقره پورمیرزایی هم طلا بود و تفاوت وزن باعث شد که مدال نقره را کسب کند.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان کرمان با اشاره به اینکه در این دوره از پارالمپیک، افتخار دیگری برای عزیزان دیار کریمان رقم خورد گفت: بعد از المپیک ۲۰۱۶ این حضور برای ما با ارزش بود و کرمان قدردان حضور و زحمات ورزشکاران جانباز و معلول استان است.

وی با بیان اینکه برای تقدیر از ورزشکاران پارالمپیکی استان کرمان در سال‌های گذشته تمام تلاش خود را کرده است ادامه داد: بعد از المپیک ۲۰۱۶ استان کرمان پایه گذار بهترین مراسم بدرقه و تجلیل از ورزشکاران در کشور بود و در دور قبل بهترین جوایز به ورزشکارانمان اهدا شد.
نخعی با اشاره به اینکه در این دوره نیز، در زمان اعزام این ورزشکاران به مسابقات پارالمپیک استاندار کرمان با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان هدایای خوبی را به ورزشکاران اعزامی به توکیو تقدیم شد ادامه داد: از سوی استانداری کرمان نیز به این ورزشکاران قول داده شده که ورزشکاران طلایی کرمان هر کدام ۵۰ سکه، نقره‌ای ۳۰ و برنزی ۲۰ سکه از سوی استان اهدا شود.

وی با بیان اینکه به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا، مراسم استقبال از این ورزشکاران با محدودیت‌هایی برگزار می‌شود و احتمالاً به دلیل شرایط موجود آیین تجلیل را هم نمی‌توانیم به صورت عمومی برگزار کنیم گفت: استان کرمان قدردان زحمات این عزیزان است و در نخستین فرصت تجلیل از این افتخارآفرینان انجام خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=76139
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.