پورابراهیمی در آستانه سوال از وزیر کشور|نرخ بیکاری استان بالای ۲۰ درصد است

 |  نوشته شده توسط :
نشست خبری محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس | ۲۳ مرداد ۱۳۹۵
نشست خبری محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس | ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

محمدرضا پورابراهیمی که طبق دستورکار ارائه شده قرار است دوشنبه ۲۶ مرداد از وزیر کشور سوال کند در نشست خبری امروز گفت اگر تغییرات غیرمنطقی در استان انجام شود قطعا پای وزیر کشور را به صحن علنی می‌کشانیم.

نماینده مردم کرمان و راور که این حرف‌ها را در پاسخ به سؤالی در مورد تغییر مدیرکل ورزش و جوانان استان زده بود می‌گوید اگر تغییر دهند هزینه تغییر را خواهند پرداخت.

او رضایت وزیر ورزش از محمودی‌نیا مدیرکل مستعفی ورزش و جوانان استان و زمان نامناسب تغییر این مدیر را از دلایل حمایت از ابقای وی دانست.

پورابراهیمی در حاشیه این نشست به «کرمان نو» گفت که سؤالات سه‌شنبه وی در مجلس ارتباطی به دخالت در امور وزارت ورزش ندارد و در رابطه با موضوعات دیگری همچون سرمایه‌گذاری و اختیارات وزیر است.

با توجه به اظهارات اخیر معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در خصوص عدم انتقال آب از سرچشمه‌های کارون پورابراهیمی در پاسخ به «کرمان نو» در مورد اما و اگرهای این قضیه اعلام کرد که  انتقال آب بهشت‌آباد با حجم انتقال سالیانه ۱۸۰ میلیون مترمکعب عملیاتی شده و انجام می‌شود.

در پاسخ به سایر سؤالات «کرمان نو» در این نشست در خصوص تغییر رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت پورابراهیمی اظهار بی‌اطلاعی کرد و اعتقاد داشت این سازمان تاکنون باید بهتر از این عمل می‌کرده.

وی همچنین در مورد بودجه هزینه‌ای کرمان که ۸۰ درصد بودجه را تشکیل داده این موضوع را کشوری دانست و این آمار را بالا ذکر کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در پاسخ به سؤالی در رابطه با برجام با اشاره به نکات مثبتی همچون عدم اعمال تحریم‌های جدید و فضای مثبت در مراودات اقتصادی یکی دیگر از نتایج مثبت برجام را افزایش فروش نفت اعلام کرد و گفت طبق گزارش محرمانه اخیر به مجلس فروش نفت از دو میلیون بشکه هم گذشته است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مشکل نقل‌وانتقال وجوه و عدم سرمایه‌گذاری خارجی را نیز از مشکلاتی دانست که به‌واسطه برجام حل نشده است.

در خصوص آمار بی‌کاری پورابراهیمی نرخ بی‌کاری واقعی در حوزه کرمان و راور را بالای ۲۰ درصد و گزارش‌هایی که ۱۲ تا ۱۳ درصد اعلام می‌کنند را غیرواقعی دانست.

به اشتراک بگذارید :

2 دیدگاه برای “پورابراهیمی در آستانه سوال از وزیر کشور|نرخ بیکاری استان بالای ۲۰ درصد است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >