مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان:


برای جابه‌جایی زائران در موکب ماهان درخواست کمک داریم

 تعداد زیادی از زائران پاکستانی اربعین در موکب ماهان حضور دارند. عراقی‌زاده مدیرکل حمل‌ونقل جاده‌ای که پیش‌ازاین هم در مورد انتقال زائران پاکستانی ابراز نگرانی کرده بود گفته از تمام هم‌استانی‌هایی که می‌توانند در امر انتقال این زائران کمک کنند درخواست داریم برای خدمت به این زائران به موکب ماهان مراجعه کنند.

به گزارش «کرمان نو» به نقل از تسنیم مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان از خیل عظیم زائران پاکستانی اربعین در موکب ماهان خبر داد و گفت: برای جابه‌جایی این زائران درخواست کمک داریم.
احسان عراقی‌زاده، با تسلیت ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: استان کرمان در مسیر تردد زائران اربعین از دیگر کشورها به‌ویژه زائران پاکستانی قرار دارد.
او با اشاره به اینکه از زائران پاکستانی اربعین حسینی در موکب ماهان پذیرایی می‌شوند، افزود: پس از آن برای انتقال این زائران به مرزها برای حضور در برنامه عظیم پیاده‌روی اربعین اقدام می‌کنیم.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان با بیان اینکه از ساعت 12 شب قبل شاهد ورود خیل عظیمی از زائران اربعین اباعبدالله علیه‌السلام از کشور پاکستان بودیم، گفت: برای خدمت به زائران امام حسین علیه‌السلام و جابه‌جایی زائران از هم استانی‌ها درخواست کمک داریم.
او با اشاره به اینکه در موکب ماهان در خدمت زائران پاکستانی هستیم که باید جابه‌جایی آنها به مرزهای شلمچه و چذابه انجام شود، بیان کرد: همه کسانی که می‌خواهند در این راستا کمک و همکاری داشته باشند به موکب ماهان مراجعه کرده و برای جابه‌جایی زائران اقدام کنند.
عراقی‌زاده با بیان اینکه در حال حاضر انتقال این زائران امام حسین (ع) به مرزها و بعضی هم به قم در حال انجام است، ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است تا بتوانیم هر چه سریع‌تر این زائران را به مرزها برسانیم.
وی با تأکید بر اینکه انتقال این زائران باید هر چه سریع‌تر انجام شود، گفت: تا شب گروه‌های جدیدی از زائران پاکستانی از راه می‌رسند و پیش‌بینی می‌شود این روند تا پایان هفته آینده ادامه داشته باشد.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان افزود: از تمام هم‌استانی‌هایی که می‌توانند در امر انتقال این زائران کمک کنند درخواست داریم برای خدمت به این زائران به موکب ماهان مراجعه کنند.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=108300
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.