در دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان با فرماندار جدید رفسنجان عنوان شد:


همکاری و مشارکت فرمانداری رفسنجان برای توسعه و اصلاح شبکه توزیع برق و روشنایی معابر

در نشست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان با فرماندار رفسنجان طرح های مربوط به توسعه و اصلاح شبکه برق رسانی در مناطق شهری و روستایی شهرستان رفسنجان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، مهندس سلیمانی در دیدار با حسین رضایی فرماندار شهرستان رفسنجان و بخشداران کلیه مناطق این شهرستان گفت: شهرستان رفسنجان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و صنایع سنگین نظیر کارخانه مس سرچشمه، کارخانه کاشی برلیان و چاه های کشاورزی در کانون توجهات قرار گرفته و متناسب با رشد جمعیت آن نیاز به توسعه زیرساختها دارد.

وی با اشاره به اینکه سرقت سیم های برق در رفسنجان به چالشی برای مردم تبدیل شده است خواستار کنترل و نظارت جدی پلیس رفسنجان و برخورد قاطعانه با سارقین سیم های برق شد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: تبدیل شبکه سیمی رفسنجان به کابل خودنگهدار در دستور کار این شرکت میباشد و دردست اجرا است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان در بخش دیگری از سخنان خود به پیک بار تابستان اشاره کرد و از هماهنگی خوب میان وزارتخانه های صمت، نیرو و صنایع نیز سخن گفت و اظهار امیدواری کرد: با اجرای مجموع این برنامه ها، مدیریت مصرف خوبی در جهت کنترل و کاهش پیک باراتفاق بیافتد و از همراهی کلیه بخشداران و فرمانداران در برنامه ریزی همکاری های مدیریت مصرف در سطح شهرستان با شرکت برق تشکر کرد..

فرماندار شهرستان رفسنجان نیز در این نشست گفت: فرمانداری رفسنجان آمادگی دارد با همکاری و تعامل دستگاههای خدماتی زیر ساختهای توسعه شبکه توزیع برق را فراهم نماید.

حسین رضایی افزود: وجود محلات قدیمی و بافت فرسوده از یک طرف و ساخت و سازهای جدید از سوی دیگر و کمبود زیرساختها در این مناطق باعث شده معضلات اجتماعی افزایش یابد که برای کاهش این معضلات نیاز به ایجاد زیرساختها از جمله توسعه روشنایی معابر هستیم.

وی با تقدیر از خدمات رسانی مدیریت توزیع برق شهرستان رفسنجان اظهار داشت: در سالهای اخیر نوسان برق در مناطق حاشیه شهرستان رفسنجان کاهش محسوسی داشته و ضریب اطمینان و رضایت مشترکین بصورت قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=92174
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.