طبق اعلام سازمان سنجش کشور:


آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته آزمون ارشد

مهلت مجدد انتخاب رشته‌های تحصیلی برای افراد مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ که تاکنون انتخاب رشته نکرده‌اند، از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ و اطلاعیه‌های تاریخ ۸ و ۱۶ خرداد و با توجه به تقاضاهای مکرر داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به انتخاب رشته نشده‌اند و برای مساعدت به آنها، ترتیبی اتخاذ شد که این داوطلبان بتوانند از امروز شنبه ۱۰ تیرماه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۱ تیرماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 بر این اساس صرفاً این دسته از داوطلبان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مندرجات اطلاعیه‌های فوق و با در نظرداشتن نکات ذیل به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کد رشته محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.

 بنا بر اعلام سازمان سنجش، برای داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، امکان ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی وجود ندارد.

 همچنین به دلیل عدم امکان معرفی برای مصاحبه در رشته‌های دارای شرایط خاص و آزمون عملی در این مرحله، داوطلبان از درج این رشته‌ها خودداری کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=106089
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.