فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد


باند سارقان زورگیر محور هفت‌باغ کرمان متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: اعضای باند 5 نفره سارقان زورگیر محور هفت‌باغ کرمان در عملیات ضربتی پلیس آگاهی استان دستگیر و روانه زندان شدند.

 به گزارش کرمان‌نو به نقل از فارس سردار ناصر فرشید اظهار کرد: به دنبال وقوع چند مورد سرقت خشن و زورگیری از شهروندان در محدوده هفت‌باغ، مأموران پلیس آگاهی با جدیت تمام وارد عمل شده و با انجام کار اطلاعاتی متهمان دخیل در این زورگیری‌های خشن را شناسایی کردند.

 وی افزود: در ادامه 5 متهم دخیل در این جرایم خشن طی چند عملیات ضربتی پلیس آگاهی دستگیر شدند و با حضور در پلیس آگاهی با شاکیان این پرونده گفتگو و روش متهمان را واکاوی کردیم.

سردار فرشید در خصوص یک پرونده دیگر در حوزه جرایم فضای مجازی هم گفت: متأسفانه به سبب اعتمادی که برخی افراد در فضای مجازی به کلاهبرداران می‌کنند، چند نفر که عمدتاً خانم بودند با ارسال عکس‌هایشان به مجرمان با سوءاستفاده و اخاذی روبه‌رو می‌شوند که ۳ نفر از متهمان دخیل در این پرونده با کار تخصصی پلیس فتا یکی از شهرستان‌های جنوبی استان دستگیر شدند و روند تکمیل پرونده در دست انجام است تا سایر افراد دخیل در این مورد هم دستگیر شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمان متذکر شد: توصیه من به مردم به‌عنوان یک خدمتگزار پلیس این است که مراقب افراد سودجو در فضای مجازی باشند؛ چراکه اعتماد به افراد ناشناس بخصوص در فضای مجازی عواقب جبران‌ناپذیری را خواهد داشت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=108295
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.