سرپرست فرمانداری بم:


 139 پروژه دهه فجر در شهرستان بم افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

کرمان‌نو-سرپرست فرمانداری بم از افتتاح و کلنگ‌زنی 139 پروژه عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 445 میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار کرمان‌نو، محمد برزنگ در جمع خبرنگاران افزود: از بزرگترین پروژه های شهرداری بم کلنگ زنی فاز دوم نهضت آسفالت است که 800 هزار متر مربع با اعتبار 240 میلیارد تومان کلنگ زنی می شود که تمام اعتبار این پروژه از منابع داخلی تامین شده است.

او اظهار داشت: در ایام الله دهه فجر نیز سه طرح کشاورزی در  با اعتباری بیش از 137 میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد که با افتتاح این طرح‌ها ۳۷ شغل در منطقه ایجاد می‌شود.

برزنگ ادامه داد:  این طرح‌ها ، شامل:  2 طرح گلخانه و یک واحد بسته بندی خرما و ذخیره سازی و نگهداری موادغذایی در سردخانه می‌باشد.

به گفته او با افتتاح طرح های گلخانه، تولیدات گلخانه‌ای شهرستان ۲۵۰ تن افزایش می‌یابد.

سرپرست فرمانداری بم عنوان کرد: طرح توسعه شهر بم و بروات ، توسعه روستاهای روداب و همچنین ادامه طرح جامع شهر بم و بروات و ادامه پروژه های سیم به کابل شهری و روستایی از پروژه های مدیریت برق بم است که با اعتباری بالغ 150 میلیارد ریال و حجم عملیات 47 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 2 دستگاه پست توزیع کلنگ زنی می شود.

برزنگ با اشاره به اینکه در ایام‌الله دهه فجر موضوع جهاد تبیین باید مهمترین راهبرد باشد اظهار داشت: شعار امسال «ایران استوار؛ ۴۴ سال اقتدار» است و باید تلاش کنیم جشن‌های دهه فجر ادامه‌دار باشد چرا که موجودیت دین و حرکت در این مسیر به علت وجود انقلاب اسلامی است.

او،گفت: خدمتگزاران نظام با خدمت رسانی و حل مشکلات مردم این ایام را به کام مردم شیرین و ماندگار کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=100896
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.