شوک جدید به باشگاه مس کرمان


استعفای محمودی‌نیا از مس

مربی تیم فوتبال مس کرمان جدایی خود را از کادر فنی این تیم تأیید کرد و در مورد دلیل این استعفا گفت: به دلیل برخی مشکلات در یکی‌دو ماه اخیر و برخی مسائل مجبور شدم از این باشگاه جدا شوم.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، محمود محمودی‌نیا با تأیید کناره‌گیری خود از کادر فنی نارنجی‌پوشان کرمانی درباره دلایل استعفای خود اظهار کرد: به دلیل برخی مشکلات در یکی‌دو ماه اخیر و برخی مسائل مجبور شدم از این باشگاه جدا شوم.

وی با بیان اینکه دلیل استعفایش مسائل مالی نبوده است، افزود: قبل از بازی با مس رفسنجان تصمیم به کناره‌گیری داشتم اما ماندم تا دربی استان برگزار شود تا حاشیه‌ای ایجاد نشود.

محمودی‌نیا در پاسخ به‌این سوال که شایعاتی مبنی‌بر پیوستن وی به باشگاه مس رفسنجان مطرح شده است، گفت: شایعاتی مطرح شده اما از جانب باشگاه هنوز صحبتی با بنده انجام نشده است.

محمودی‌نیا که در زمینه مدیریتی در ورزش استان کاملا شناخته شده است، سابقه مدیریت در رأس ورزش و جوانان استان کرمان، مدیرعاملی باشگاه مس کرمان و مس رفسنجان را در کارنامه دارد.

محمودی‌نیا که سابقه هدایت تیم فوتبال مس رفسنجان در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور را نیز دارد، در شهریور 1400، زمانی مس کرمان در لیگ دسته یک بازی می‌کرد به عنوان دستیار اول فرزاد حسین‌خانی در کادر فنی تیم فوتبال مس کرمان حضور داشت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=99808
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.