مدیر کل آموزش و پرورش استان:


اولین یادواره شهدای معلم تربیت بدنی استان کرمان برگزار می شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اولین یادواره شهدای معلم تربیت بدنی استان برگزار می شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، احمد اسکندری نسب در نشست کیمته های هماهنگی برگزاری اولین یادواره شهدای معلم تربیت بدنی استان کرمان خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره شهدا مهمترین ابزار فرهنگ سازی برای تربیت جامعه و بهترین راه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ظرفیتی ارزنده برای انتقال فرهنگ و آموزه های دفاع مقدس به مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان است.

وی اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا علاوه بر نهادینه کردن فرهنگ ایثار، شهادت وشجاعت، روحیه مقاومت و استکبار ستیزی را در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان، دانش آموزان و فرهنگیان تقویت می کند.

اسکندری نسب با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه در میان دانش آموزان و فرهنگیان مهمترین هدف برگزاری یادواره های شهداست، گفت: باید در مدارس به گونه ای برنامه ریزی کنیم که نسل کنونی انقلاب فرهنگ پهلوانی و جوانمردی را از این قهرمانان ابدی  بیاموزند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در اکثر مدارس استان از چند سال اخیر به صورت مجازی و حضوری از برگزاری یادواره شهدای فرهنگی استان در دیماه جاری در شهرستان بم خبر داد.

به گزارش  ایسنا و به نقل اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب گفت: اولین یادواره شهدای معلم تربیت بدنی استان شهیدان «حمید ضیا پورعلی نسب، مسعود مختاری و قنبر بیگلری» نیز در دی ماه در کرمان  برگزار می شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=81601
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.